تاریخ : جمعه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۳
67

کشته های جاده های زنجان ۱۰۹ نفر از وقوع دو هزار و ۳۸۸ فقره تصادف میباشد

  • کد خبر : 29768
  • ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۸:۵۰
کشته های جاده های زنجان ۱۰۹ نفر از وقوع دو هزار و ۳۸۸ فقره تصادف میباشد

۱۰۹ نفر تعداد کشته های جاده های استان زنجان  در طی هفت ماه سال جاری می باشد رئیس پلیس راه استان زنجان، از وقوع دو هزار و ۳۸۸ فقره تصادف در جاده‌های استان زنجان طی هفت ماه سال جاری خبر داد و گفت: تعداد کشته های جاده های زنجان طی این بازه زمانی  ۱۰۹ نفر  […]

۱۰۹ نفر تعداد کشته های جاده های استان زنجان  در طی هفت ماه سال جاری می باشد

109 ایرانی در جاده های زنجان کشته شدند رئیس پلیس راه استان زنجان، از وقوع دو هزار و ۳۸۸ فقره تصادف در جاده‌های استان زنجان طی هفت ماه سال جاری خبر داد و گفت: تعداد کشته های جاده های زنجان طی این بازه زمانی  ۱۰۹ نفر  میباشد.

به گزارش خبرگزاری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا ، سرهنگ محمد علی عظیمی  از وقوع دو هزار و ۳۸۸ فقره تصادف در جاده‌های استان زنجان طی هفت ماه سال جاری خبر داد و گفت: طی این بازه زمانی ۱۰۹ نفر در جاده‌های استان کشته شدند.

وی اظهار کرد: طی این بازه زمانی محور خدابنده به ابهر با ۳۳ کشته و آزاد راه زنجان به قزوین با ۳۳ نفر فوتی بیشترین تصادفات در جاده‌های استان را داشتند.

رئیس پلیس راه استان زنجان، گفت: در این بازه زمانی محور زنجان به دند ی با هفت نفر کشته کمترین فوتی در جاده‌های استان را به خود اختصاص داده است.

مظفری تاکید کرد: دراین هفت ماه سالجاری ۴۰۹ فقره هم تصادف در محورهای روستایی استان رخ داده که ۱۷ درصد از تصادفات را به خود اختصاص داده است.

وی گفت: دراین بازه زمانی محور روستایی محمود آباد بیشترین تصادفات روستایی را داشته است.

رئیس پلیس راه استان زنجان، ابراز داشت: طی هفت ماه سالجاری بیشترین خودرو تصادفی سواری بوده است و علت بیشتر تصادفات هم توجه نکردن به جلو و تخطی از سرعت مطمئنه بوده است.

اخبار مرتبط

تصادف مرگبار در شیراز باعث مرگ و مصدومیت چهار تن از سرنشینان خودرو شد.

واژگونی پراید در نیکشهر- چابهار یک کشته و ۴ مجروح برجا گذاشت

مقاله اصلی

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=29768

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز