تاریخ : جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
56

کشته‌شدگان عابر پیاده در کرمانشاه بالاتر از میانگین کشور است/ مرگ ۹ عابر طی پنج ماه در استان

  • کد خبر : 16665
  • ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۴:۲۴
کشته‌شدگان عابر پیاده در کرمانشاه بالاتر از میانگین کشور است/ مرگ ۹ عابر طی پنج ماه در استان

کشته‌شدگان «عابر پیاده» در کرمانشاه بالاتر از میانگین کشور است/ مرگ ۹ عابر طی پنج ماه در استان رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در پنج ماه سپری شده از سال‌جاری ۹ عابر پیاده قربانی حوادث رانندگی شده‌اند، گفت: راجع به ایمنی عابران پیاده باید اهتمام بیشتری صورت گیرد. کشته‌شدگان عابر […]

کشته‌شدگان «عابر پیاده» در کرمانشاه بالاتر از میانگین کشور است/ مرگ ۹ عابر طی پنج ماه در استان

رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در پنج ماه سپری شده از سال‌جاری ۹ عابر پیاده قربانی حوادث رانندگی شده‌اند، گفت: راجع به ایمنی عابران پیاده باید اهتمام بیشتری صورت گیرد. کشته‌شدگان عابر پیاده در کرمانشاه بالاتر از میانگین کشور است.

کشته‌شدگان «عابر پیاده» در کرمانشاه بالاتر از میانگین کشور است/ مرگ 9 عابر طی پنج ماه در استان

فضل‌الله شیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: در معابر شهری استان کرمانشاه آسیب‌پذیر‌ترین افراد، عابران پیاده هستند که لازم است ایمنی آن‌ها تبدیل به دغدغه‌ای اصلی هم برای مدیران شهری و هم عموم شهروندان شود.

وی با بیان اینکه میانگین مرگ عابران پیاده در کشور ۴۴ درصد است، گفت: این رقم در کرمانشاه طی سال گذشته ۶۸ درصد، در پنج ماه ابتدایی امسال ۶۲ درصد و مردادماه نیز ۵۶ درصد بوده است.

زمان وقوع تصادفات

رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان کرمانشاه ضمن اشاره به زمان وقوع تصادفات نیز، تصریح کرد: در این مدت ۶۹ درصد سوانح در روز، ۲۸ درصد در شب و سه درصد هم در زمان طلوع و غروب آفتاب زخ داده است.

وی خاطرنشان کرد: عدم توجه به جلو با ۲۸ درصد، عدم رعایت حق تقدم عبور با ۱۶ درصد، تخطی از سرعت مطمئنه ۱۴ درصد بیشترین علل وقوع حوادث را تشکیل داده‌اند.

اخبار بیشتر 

آموزش های مربوط به تصادفات و رانندگی 

تحلیل ها و پرونده های موضوعی تصادف نیوز 

مقاله اصلی

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=16665

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز