تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
69

تصادف مرگبار در شیراز باعث مرگ و مصدومیت چهار تن از سرنشینان خودرو شد.

  • کد خبر : 28734
  • ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۵:۵۰
تصادف مرگبار در شیراز باعث مرگ و مصدومیت چهار تن از سرنشینان خودرو شد.

وقوع حادثه تصادف مرگبار در یکی از بلوارهای شیراز حادثه تصادف مرگبار در شیراز برخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری با ستون برق در بلوار خرمشهر، مرگ و مصدومیت چهار تن از سرنشینان را در پی داشت. به گزارش خبرگزاری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی سازمان […]

وقوع حادثه تصادف مرگبار در یکی از بلوارهای شیراز

وقوع تصادف مرگبار در یکی از بلوارهای شیراز

حادثه تصادف مرگبار در شیراز برخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری با ستون برق در بلوار خرمشهر، مرگ و مصدومیت چهار تن از سرنشینان را در پی داشت.

به گزارش خبرگزاری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی شیراز، رئیس سازمان آتش نشانی شیراز با اشاره به وقوع تصادف در بلوار خرمشهر گفت:

در پی تماس خودروهای عبوری از مسیر بلوار خرمشهر مبنی بر برخورد یک دستگاه خودروی سواری به ستون برق، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز نیروهای عملیات ایستگاه ۱۷ و ۱۸ را به محل حادثه اعزام کرد.

محمدهادی قانع اظهار داشت: به دلیل نامعلومی که توسط عوامل راهور منطقه در حال بررسی است، یک دستگاه خودروی سواری ۴۰۵ حامل چهار سرنشین حدود ۳۵ ساله در بلوار خرمشهردر حال حرکت بود که به دلیل نامعلوم پس از انحراف از مسیر اصلی وارد شانه خاکی جاده شده و پس از برخورد با ستون برق از حرکت متوقف شده بود.

وی افزود: آتش نشانان با توجه به گیر کردن دو نفر از سرنشینان در اتاقک خودرو به سرعت بعد از ایمن کردن محل حادثه با استفاده از ابزار نجات و هولماترو اقدام به بیرون آوردن این دو سرنشین از داخل اتاقک خودرو کردند و آنها را تحویل امدادگران اورژانس دادند.

قانع با اعلام فوت هر دو نفر، خاطرنشان کرد: در این حادثه دو مرد ۳۰ ساله نیز مصدوم شدند که توسط امدادگران اورژانس تحت معاینات اولیه قرار گرفته و برای مداوا به مرکز درمانی انتقال یافتند.

گفتنی است: آتش نشانان با ایمن سازی محل حادثه و انتقال خودروی سواری به حاشیه امن جاده با هماهنگی ستاد فرماندهی به ماموریت خود پایان دادند.

اخبار مرتبط

حوادث رانندگی ایذه هشت مصدوم داشتت که به بیمارستان شهدای ایذه منتقل شدند

حادثه در جعفرآباد مغان ۱۰ نفر مصدوم بر جای گذاشت

مقاله اصلی

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=28734

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز