تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲
59

واژگونی تانکر بنزین در بندرعباس با ۳ نفر فوتی

  • کد خبر : 30791
  • ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۷:۵۰
واژگونی تانکر بنزین در بندرعباس با ۳ نفر فوتی

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری بندرعباس از وقوع یک حادثه در محور بندرعباس به شهرستان میناب خبر داد و گفت: در این حادثه بر اثر واژگونی یک دستگاه تانکر حاوی بنزین متاسفانه ۳ سرنشین این تانکر جان خود را از دست دادند. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از رجام دانش در بندرعباس اظهار داشت: […]

بر اثر واژگونی یک دستگاه تانکر حاوی بنزین در محور بندرعباس به شهرستان میناب متاسفانه ۳ سرنشین این تانکر جان خود را از دست دادند

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری بندرعباس از وقوع یک حادثه در محور بندرعباس به شهرستان میناب خبر داد و گفت: در این حادثه بر اثر واژگونی یک دستگاه تانکر حاوی بنزین متاسفانه ۳ سرنشین این تانکر جان خود را از دست دادند.

واژگونی تانکر بنزین در بندرعباس ۳ نفر فوتی داشت

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از رجام دانش در بندرعباس اظهار داشت: با اطلاع از وقوع یک حادثه در محور بندرعباس به شهرستان میناب تیم‌های عملیات نجات سازمان آتش نشانی به محل اعزام شدند.

وی افزود: این حادثه در اولین پیچ از مسیر بندرعباس رخ داده و مطابق آن یک دستگاه تانکر حامل سوخت از نوع بنزین واژگون و در نتیجه دچار آتش سوزی شده بود. 

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری بندرعباس گفت: با حضور عوامل امدادی در محل حادثه، عملیات نجات جان سرنشینان و اطفا حریق آغاز شد که متاسفانه به علت شدت واقعه و گیر افتادن پای سرنشینان، این افراد نتوانستند به موقع از خودرو سوخت رسان خارج شوند. 

وی تصریح کرد: به رغم تلاش‌های انجام شده متاسفانه به علت آتش سوزی شدید هر ۳ سرنشین در آتش سوختند و جان خود را از دست دادند.

دانش گفت: در حال حاضر پیکر این حان باختگان تحویل عوامل انتظامی شده و آتش سوزی نیز اطفا شده، علت حادثه هم طبق برآوردهای انجام شده، سرعت زیاد این تانکر بوده است.

اخبار مرتبط

تصادف مرگبار در آبادان ۳ فوتی داشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=30791

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز