تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲
84

واژگونی اتوبوس در قم ۱۷ مصدوم داشت

  • کد خبر : 30930
  • ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۶:۴۶
واژگونی اتوبوس در قم ۱۷ مصدوم داشت

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان تهران از تصادف و واژگونی اتوبوس در جاده قم بعد از پمپ بنزین حسن‌آباد خبر داد و گفت: در این حادثه ۱۷ نفر مصدوم شدند. واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در منطقه حسن آباد آزادراه تهران- قم به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران […]

واژگونی اتوبوس در جاده قم ۱۷نفر مصدوم برجای گذاشت

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان تهران از تصادف و واژگونی اتوبوس در جاده قم بعد از پمپ بنزین حسن‌آباد خبر داد و گفت: در این حادثه ۱۷ نفر مصدوم شدند.

واژگونی اتوبوس در قم 15 مصدوم داشت

واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در منطقه حسن آباد آزادراه تهران- قم به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران اعلام شد. 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران ادامه داد: بلافاصله یک تیم عملیاتی از پایگاه امداد و نجات حسن آباد به محل حادثه اعزام و با توجه به شدت حادثه، تیم واکنش سریع هلال احمر استان تهران و دو تیم عملیاتی پایگاه های امداد و نجات وهن آباد و پرند به محل حادثه اعزام شدند.

 فتحی با اشاره به این که این حادثه ۱۷ حادثه دیده داشت، تصریح کرد: عملیات امداد رسانی با مشارکت ۲۰ نیروی عملیاتی و بکارگیری ۴ دستگاه آمبولانس و ۳ دستگاه خودروی عملیات نجات آغاز و مشخص شد از ۱۷ سرنشین این اتوبوس، ۱۴ نفر دچار مصدومیت های متفاوتی شده اند. 

وی افزود: عوامل اعزامی هلال احمر با همکاری اورژانس و آتش نشانی، امداد رسانی را برای مصدومان انجام و جهت تسریع در امدادرسانی، بالگرد و اتوبوس آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام شد. 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران بیان کرد: از ۱۴ مصدوم حادثه، سه نفر توسط آمبولانس های هلال احمر و ۱۲ نفر توسط بالگرد، اتوبوس آمبولانس و آمبولانس های اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند.

 فتحی در پایان این خبر اضافه کرد: علت این حادثه را همکاران ما در پلیس راه گزارش خواهند کرد و از هموطنان نیز درخواست داریم تا در صورت مواجهه با حوادث جاده ای و کوهستان و همچنین نیاز به امداد رسانی، با شماره ۱۱۲ هلال احمر تماس حاصل کنند.

اخبار مرتبط

تصادف مینی بوس با تریلر، هشت مصدوم بر جای گذاشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=30930

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 2

تصادف نیوز