تاریخ : جمعه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۳
67

مرگ دلخراش پسر نوجوان در حادثه واژگونی

  • کد خبر : 30737
  • ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۵:۲۲
مرگ دلخراش پسر نوجوان در حادثه واژگونی

واژگون شدن یک دستگاه وانت بار با چهار پسر نوجوان در بزرگراه شهید کاظمی منجر به مرگ دلخراش یک نفر و نیز مصدومیت دو سرنشین دیگر شد. به گزارش تصادف نیوز به نقل از پایگاه خبری ۱۲۵، در پی تماس با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۱۳۲ و گروه […]

واژگون شدن یک دستگاه وانت بار با چهار پسر نوجوان منجر به مرگ دلخراش یک نفر و نیز مصدومیت دو سرنشین شد

واژگون شدن یک دستگاه وانت بار با چهار پسر نوجوان در بزرگراه شهید کاظمی منجر به مرگ دلخراش یک نفر و نیز مصدومیت دو سرنشین دیگر شد.

به گزارش تصادف نیوز به نقل از پایگاه خبری ۱۲۵، در پی تماس با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۱۳۲ و گروه امداد و نجات ۶ را به محل حادثه واقع در بزرگراه شهید کاظمی، ورودی بلوار شقایق روانه کرد.

مرگ دلخراش پسر نوجوان در حادثه واژگونی وانت بار

اکبر اصالتی رییس ایستگاه ۱۳۲ آتش نشانی تهران در این خصوص اظهار داشت: یک دستگاه وانت پیکان در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید کاظمی درحال حرکت بود، به دلایل نامعلومی پس از برخورد با جدول کنار بزرگراه بر روی سقف واژگون شد.
وی با اعلام اینکه همه سرنشینان این خودرو پسران ۱۵ تا ۱۶ ساله بودند افزود: بر اثر این حادثه پسر ۱۵ ساله ای که در قسمت بار بود به داخل بزرگراه پرت شد و در زیر خودرو وانت گرفتار شد و همچنین دو سرنشین جلوای از داخل اتاق به بیرون پرتاب و به سختی دچار آسیب دیدگی شدند.
رئیس ایستگاه آتش نشانی با اشاره به این که راننده وانت بار که پسری حدوداٌ ۱۶ بود، در این حادثه هیچ گونه آسیبی ندید.

ادامه داد: آتش نشانان با رعایت نکات ایمنی و همزمان با قطع جریان برق خودرو وانت ، پسر ۱۵ ساله که در زیر اتاقک وانت بار گیر افتاده بود را با کمک جرثقیل خودرو آتش نشانی از زیر وانت بار خارج کردند.
اصالتی اضافه کرد: این پسر نوجوان که از قسمت سر به شدت دچار صدمه شده بود در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داد.
گفتنی است علت بروز این حادثه رانندگی هم اکنون از سوی پلیس راهور و عوامل انتظامی منطقه در دست بررسی است.

اخبار مرتبط

تصادف اتوبوس و تریلی در زنجان با ۱۵مصدوم

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=30737

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز