تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲
66

برخورد مرگبار زانتیا با جدول باعث مرگ تلخ جوان تهرانی در جنت آباد شد

  • کد خبر : 25090
  • ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۹:۵۹
برخورد مرگبار زانتیا با جدول باعث مرگ تلخ جوان تهرانی در جنت آباد شد

 مرگ تلخ جوان تهرانی در جنت آباد در اثر برخورد مرگبار زانتیا با جدول رییس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از برخورد مرگبار زانتیا با جدول در جنت آباد خبر داد. به گزارش خبرگزاری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا:سرهنگ احسان مومنی  گفت: ساعت ۰۴:۳۰ بامداد در مسیر شمال به جنوب جنت آباد ورودی به بزرگراه […]

 مرگ تلخ جوان تهرانی در جنت آباد در اثر برخورد مرگبار زانتیا با جدول

مرگ تلخ جوان تهرانی در جنت آباد / برخورد مرگبار زانتیا با جدول رییس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از برخورد مرگبار زانتیا با جدول در جنت آباد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا:سرهنگ احسان مومنی  گفت: ساعت ۰۴:۳۰ بامداد در مسیر شمال به جنوب جنت آباد ورودی به بزرگراه شهید همت غرب یک دستگاه سواری زانتیا در حرکت بوده که به علت تخطی از سرعت مطمئنه با جدول میانی برخورد و پس از کشیدگی حدود ۲۰ متر سواری زانتیا واژگون می‌ شود.

وی افزود: متاسفانه در این حادثه راننده سواری زانتیا فردی مذکر حدودا ۳۵ ساله در اثر شدت ضربه وارده در محل فوت کرد و سرنشین نیز مصدوم که از طریق اورژانس به مراکز درمانی منتقل گردید.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب توصیه کرد: رانندگان در هنگام رانندگی با سرعت مطمئنه رانندگی نمایند. که در صورت مشاهده خطر بتوانند وسیله نقلیه را کنترل نمایند و در ساعت شب که دید رانندگان کمتر است با سرعت کمتر از سرعت مجاز در آن محور رانندگی کنند تا شاهد وقوع چنین حوادث دلخراشی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

اخبار مرتبط

واژگونی مینی بوس در آبعلی/ به علت خستگی و خواب آلودگ۴ نفر مصدوم شدند

وقوع ۲ تصادف در فارس متاسفانه ۳ نفر کشته و ۶ نفر مصدوم شدند.

مقاله اصلی

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=25090

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز