تاریخ : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
75

۲ تصادف زنجیره‌ای در زنجان ۲نفر فوتی و ۱۵ نفر مصدوم داشت

  • کد خبر : 19304
  • ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۴:۲۱
۲ تصادف زنجیره‌ای در زنجان ۲نفر فوتی و ۱۵ نفر مصدوم داشت

فوت و مصدومیت ۱۵ نفر در ۲ تصادف زنجیره‌ای در زنجان به گزارش خبرگزاری تحلیلی،آموزشی تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری  ایسنا/زنجان رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان گفت: امروز بر اثر ۲ تصادف زنجیره‌ای که در دو محور استان زنجان رخ داد، ۲ نفر جان باخته و ۱۳ نفر نیز مصدوم […]

فوت و مصدومیت ۱۵ نفر در ۲ تصادف زنجیره‌ای در زنجان

فوت و مصدومیت ۱۵ نفر در ۲ تصادف زنجیره‌ای در زنجان

به گزارش خبرگزاری تحلیلی،آموزشی تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری  ایسنا/زنجان رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان گفت: امروز بر اثر ۲ تصادف زنجیره‌ای که در دو محور استان زنجان رخ داد، ۲ نفر جان باخته و ۱۳ نفر نیز مصدوم شدند.

اصغر جعفری‌روحی در رابطه با اولین تصادف زنجیره‌ای که در اتوبان زنجان – تهران رخ داد اظهار کرد: بر اثر تصادف زنجیره‌ای ۹ خودرو در کیلومتر ۹۰ اتوبان زنجان – تهران، متاسفانه یک خانم و یک آقا حدود ۴۵ ساله در دم جان باختند و ۶ نفر (۵ آقا و یک خانم) مصدوم شدند.

علت اصلی این سانحه

این مسئول گفت: این سانحه به دلیل تخلف خودروی سمند رخ داد که در نهایت سه خودروی سنگین و شش خودروی سواری با هم برخورد کردند.

وی در رابطه با اعزام ۵ کد آمبولانس به محل حادثه، افزود: در همین رابطه ۵ کد آمبولانس شامل غزال، شماره۱ خرمدره، چرگر، ریلی خرمدره و هیدج در ساعت ۱۸:۳۴ برای امدادرسانی به محل حادثه اعزام شدند و پس از انجام اقدامات درمانی پیش بیمارستانی، مصدومان به بیمارستان‌های بوعلی و الغدیر خرمدره منتقل شدند.

این مسئول در رابطه با دومین تصادف زنجیره‌ای در جاده ارمغانخانه سه راهی وننق، تصریح کرد: ۳ نفر آقا و ۴ نفر خانم در مجموع ۷ نفر مصدوم شدند و خوشبختانه این حادثه فوتی نداشته است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان در رابطه با اعزام دو کد آمبولانس به محل حادثه، خاطرنشان کرد: ۲ کد آمبولانس ارمغان‌خانه و الهیه در ساعت ۱۸:۱۹ برای امدادرسانی به مصدومان تصادف زنجیره‌ای به محل حادثه اعزام شدند و پس از انجام اقدامات درمانی پیش‌بیمارستانی، مصدومان به بیمارستان آیت‌الله موسوی زنجان منتقل شدند.

اخبار بیشتر 

واژگونی خودرو در جاده قدیم کرج-هشتگرد با یک کشته

حادثه رانندگی در آزادراه خلیج فارس منجر به فوت ۲ نفر شد

تشریح علت وقوع تصادفات تهران / عدم توجه به جلو

واژگونی خودرو در جاده شهرضا به اصفهان ۱۳ مصدوم برجاگذاشت

فوت مسافر بی آرتی/ راننده با بی احتیاطی از روی او رد شد

واژگونی خودرو در کرمانشاه ۵ جوان را به کام مرگ کشاند

مقاله اصلی

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=19304

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز