تاریخ : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
59

سوختن اتوبوس کرمان-تهران در آتش

  • کد خبر : 30910
  • ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۴:۴۳
سوختن اتوبوس کرمان-تهران در آتش

در آتش سوختن یک دستگاه اتوبوس مسافربری اسکانیا کرمان-تهران در یکی از محورهای ارتباطی شهرستان نائین گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامي شهرستان نائين درآتش سوختن یک دستگاه اتوبوس مسافربری اسکانیا کرمان-تهران در یکی از محورهای ارتباطی شهرستان “نائین” و نجات جان مسافران این اتوبوس خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به پایگاه خبری […]

در آتش سوختن یک دستگاه اتوبوس مسافربری اسکانیا کرمان-تهران در یکی از محورهای ارتباطی شهرستان نائین

گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامي شهرستان نائين درآتش سوختن یک دستگاه اتوبوس مسافربری اسکانیا کرمان-تهران در یکی از محورهای ارتباطی شهرستان “نائین” و نجات جان مسافران این اتوبوس خبر داد.

سوختن اتوبوس کرمان-تهران در آتش

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به پایگاه خبری پلیس در گفت و گو با سرگرد”هادي کيان مهر” بیان داشت: یک مورد حادثه آتش گرفتن اتوبوس مسافربری به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ شهرستان “نائین” اعلام شد که ماموران گشت انتظامی بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد این اتوبوس از کرمان به مقصد تهران با ۱۸ مسافر در حال حرکت بوده که متاسفانه به علت نقص فنی در موتور خودرو دچار آتش سوزی می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان نائین ادامه داد: ماموران گشت انتظامی بلافاصله وارد عمل شدند و همه مسافران را از اتوبوس خارج کردند که بحمدلله این حادثه با اقدام به موقع ماموران پلیس و به لطف خدای متعال تلفات جانی نداشت .

سرگرد کیان مهر با اشاره به مهار شدن آتش اظهار داشت: ماموران شجاع و فداکار نیروی انتظامی شبانه روز در حال خدمت رسانی هستند و از جان ،مال وناموس مردم حراست می کنند و در این راه تا پای جان ایستاده اند.

مطالب مرتبط

اقدامات اورژانسی صحنه تصادف : نحوه کمک به مصدوم در تصادف

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=30910

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز