تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
57

رئیس جدید اورژانس کشور با حکم وزیر بهداشت منصوب شد

  • کد خبر : 32598
  • ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۹:۴۳
رئیس جدید اورژانس کشور با حکم وزیر بهداشت منصوب شد

به گزارش وبسایت تصادف نیوز طی حکمی از سوی بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، دکتر جعفر میعادفر رئیس جدید سازمان اورژانس کشور شد. متن و عکس این حکم در ادامه تقدیم می شود. متن حکم انتصاب رئیس جدید اورژانس کشور دکتر جعفر میعادفر جناب آقای دکتر جعفر میعادفر خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران […]

به گزارش وبسایت تصادف نیوز طی حکمی از سوی بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، دکتر جعفر میعادفر رئیس جدید سازمان اورژانس کشور شد. متن و عکس این حکم در ادامه تقدیم می شود.

متن حکم انتصاب رئیس جدید اورژانس کشور دکتر جعفر میعادفر
متن حکم انتصاب رئیس جدید اورژانس کشور دکتر جعفر میعادفر

جناب آقای دکتر جعفر میعادفر

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده بعمل آید. در این راستا و باتوجه به تعهد، تخصص و سوابق اجرائی ارزنده جنابعالی همچنین به استناد ماده ۴ اساسنامه سازمان فوریتهای پیش بیمارستانی کشور موضوع تصویب نامه شماره ۱۵۰۹۱۴ت ۵۴۵۹۴ ه مورخ… هیات وزیران، بموجب این ابلاغ به عنوان رئیس سازمان اورژانس کشور منصوب می شوید تا با رعایت مقررات قانونی و جوانب شرعی انجام وظیفه نمائید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستيز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32598

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز