تاریخ : جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
67

حادثه رانندگی در بیستون ۲ کشته به جا گذاشت

  • کد خبر : 30756
  • ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۴:۲۴
حادثه رانندگی در بیستون ۲ کشته به جا گذاشت

به گزارش تصادف نیوز به نقل از خبرنگار ایرنا سرهنگ محمد حیدری رییس پلیس راه استان کرمانشاه  گفت: این حادثه رانندگی در محور بیستون – سنقر و کلیایی میان ۲ دستگاه خودروی رانا و کامیون اتفاق افتاد. وی ادامه داد: بر اثر این حادثه ۲ تن از سرنشینان خودروی رانا که دختری ۱۸ ساله و مردی […]

حادثه رانندگی در محور بیستون ۲ کشته و سه زخمی به جا گذاشت.

به گزارش تصادف نیوز به نقل از خبرنگار ایرنا سرهنگ محمد حیدری رییس پلیس راه استان کرمانشاه  گفت: این حادثه رانندگی در محور بیستون – سنقر و کلیایی میان ۲ دستگاه خودروی رانا و کامیون اتفاق افتاد.

حادثه رانندگی در بیستون ۲ کشته به جا گذاشت

وی ادامه داد: بر اثر این حادثه ۲ تن از سرنشینان خودروی رانا که دختری ۱۸ ساله و مردی ۳۵ ساله بودند جان خود را از دست دادند.

سرهنگ حیدری تصریح کرد: همچنین ۲ تن دیگر از سرنشینان خودروی رانا که پسری ۱۲ ساله و دختربچه ای ۲ ساله بودند به همراه راننده کامیون زخمی شدند.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه، علت وقوع این حادثه را تجاوز به چپ خودروی رانا اعلام کرد.

امسال ۲۲۹ نفر در حوادث رانندگی کرمانشاه جان باختند

رییس پلیس راه استان کرمانشاه، از وقوع ۲۰۳ فقره تصادف فوتی طی ۹ ماه سپری شده از سال جاری در محورهای استان خبر داد و گفت: در نتیجه این سوانح، ۲۲۹ نفر جان خود را از دست دادند.

سرهنگ حیدری افزود: در مدت مشابه سال گذشته نیز تصادفات فوتی ۲۵۲ فقره و افراد جان باخته ۳۱۵ نفر بودند که در نتیجه امسال به ترتیب شاهد کاهش ۱۹.۴ و ۲۷.۳ درصدی سوانح منجر به فوت و افراد فوتی بوده ایم.

وی ادامه داد: تا پایان آذر یک هزار و ۹۷۲ فقره سانحه جرحی نیز در استان رخ داده که در نتیجه آن سه هزار و ۱۱ نفر از همشهریان و هموطنان زخمی شده اند.

سرهنگ حیدری با بیان اینکه سوانح جرحی ۹ ماه مشابه سال گذشته ۲ هزار و ۳۹۱ مورد و افراد زخمی شده نیز سه هزار و ۷۳۴ نفر بوده اند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه هم در خصوص تصادفات جرحی و هم در مورد افراد زخمی شده به ترتیب ۱۷.۵ و ۱۹.۴ درصد کاهش داشته ایم.

اخبار مرتبط

کروز کنترل تطبیقی یا Adaptive Cruise Control چیست؟

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=30756

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز