تاریخ : جمعه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۳
38

جایزه پلیس راهور به کسانی که در طول نوروز ۱۴۰۱تخلف نکنند

  • کد خبر : 33509
  • ۰۶ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳
جایزه پلیس راهور به کسانی که در طول نوروز ۱۴۰۱تخلف نکنند
برای پیشگیری از تصادفات در کنار اقدامات اجرایی، عملیاتی و میدانی ، پیامکی را با عنوان جایزه پلیس راهور به کسانی که در طول نوروز 1401تخلف نکنند را به همه رانندگان ارسال و اعلام کردیم.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی کشور اقدامات پلیس را برای پیشگیری از تصادفات در سفرهای نوروزی تشریح کرد و از جایزه پلیس راهور به کسانی که در طول نوروز ۱۴۰۱تخلف نکنند خبر داد.

تصادف نیوز از جایزه پلیس راهور برای پیشگیری از تصادفات  در نوروز 1401 خبر داد

سرهنگ عین‌الله جهانی در جلسه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر گفت: به منظور تلاش برای پیشگیری از تصادفات در کنار اقدامات اجرایی، عملیاتی و میدانی ، پیامکی را با عنوان جایزه پلیس راهور به کسانی که در طول نوروز ۱۴۰۱تخلف نکنند را به همه رانندگان ارسال و اعلام کردیم که اگر در طرح نوروزی (از ۲۶ اسفند تا ۱۶ فروردین) هنگام تردد از محورها هیچ تخلف و تصادفی نداشته باشند، از طریق سیستمی آن‌ها را شناسایی می‌کنیم و برای این افراد سواری‌ ( سه دستگاه تارا، سه دستگاه شاهین و ۳۰ دستگاه موتورسیکلت برقی) به عنوان جایزه در نظر گرفتیم.

وی با بیان اینکه سردار هادیانفر با وزیر آموزش و پرورش جلسه‌ای داشتند، گفت: طرح آماده‌باش نوروزی همیاران پلیس را اجرایی کردیم که ۱۰ میلیون همیار پلیس اکنون در داخل خودروها آماده هستند. کار پژوهشی انجام دادیم و مشخص شد این افراد ۱۸ درصد بر کاهش تخلفات موثر هستند.

جهانی خاطرنشان کرد: بانوان فرهنگیان ترافیک که زنان شاغل در سازمان‌ها و نهادهای دولتی هستند حدود ۸۵ هزار نفر هستند. به آنان پیام دادیم و اعلام کردیم در کنار خانواده و داخل خودروها، ضمن اینکه خودشان مقررات را رعایت می‌کنند، نظارت لازم را هم داشته باشند.

مطالب بیشتر

آمار فوتی ها نوروز ۱۴۰۱ بر اثر تصادفات جاده ای

آمار تصادفات نوروزی ۱۴۰۱ – آمار بالای کشته شدگان

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=33509

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز