تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
74

تصادف شدید در ورامین دو نفر مصدوم شدند

  • کد خبر : 30771
  • ۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۵:۳۶
تصادف شدید در ورامین دو نفر مصدوم شدند

تصادف شدید در ورامین بین دو دستگاه خودروی سواری، یک دستگاه خودروی نیسان وانت و یک دستگاه کامیون به علت نامعلومی با یکدیگر برخورد کرده و در وسط جاده متوقف شدند. ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران در پی تماس تلفنی از سوی شهروندان با سامانه ۱۲۵ از وقوع این تصادف مطلع شد که بی […]

تصادف شدید چهار خودروی سواری و باری در جاده ورامین باعث مصدومیت دو نفر از سرنشینان خودروها شد

تصادف شدید در ورامین بین دو دستگاه خودروی سواری، یک دستگاه خودروی نیسان وانت و یک دستگاه کامیون به علت نامعلومی با یکدیگر برخورد کرده و در وسط جاده متوقف شدند.

تصادف شدید در ورامین دو نفر مصدوم شدند

ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران در پی تماس تلفنی از سوی شهروندان با سامانه ۱۲۵ از وقوع این تصادف مطلع شد که بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۸۶ را به محل حادثه واقع در جاده ورامین به سمت تهران، ابتدای جاده نظامی روانه کرد.

به گفته هادی خواجه پور فرمانده آتش نشانان اعزامی، دودستگاه خودروی سواری، یک دستگاه خودروی نیسان وانت و یک دستگاه کامیون به علت نامعلومی با یکدیگر برخورد کرده و در وسط جاده متوقف شدند.

وی افزود: در اثر این حادثه دو دستگاه از خودروها دچار نشت سوخت شد و همچنین دو نفر مرد ۳۵ و ۴۵ ساله دچار مصدومیت شدند که قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی با کمک شهروندان از داخل خودروهای تصادفی به بیرون منتقل شدند.

این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی صحنه تصادف و نیز چیدن علائم هشدار دهنده برای پیشگیری از وقوع حوادث بعدی، مصدومین را برای انجام معاینات پزشکی به عوامل اورژانس تحویل دادند.

خواجه پور خاطرنشان کرد: آتش نشانان ضمن پاکسازی سطح جاده از بقایای به جا مانده از این تصادف، خودروها را جهت بررسی علت بروز این حادثه رانندگی تحویل پلیس راهور منطقه دادند.

مطالب مرتبط

تصادف شدید در تبریز، ۵ نفر مصدوم شدند

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=30771

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 2

تصادف نیوز