تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
56

تصادف زنجیره ای در شیراز ١١ مصدوم داشت

  • کد خبر : 30775
  • ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۴:۴۶
تصادف زنجیره ای در شیراز ١١ مصدوم داشت

رئیس اورژانس فارس گفت: طی تصادف زنجیره ای در بلوار آفرینش شیراز ،١٠ خودرو با یکدیگر برخورد داشتند اما این تصادف تلفاتی به همراه نداشت. به گزارش پایگاه خبرگزاری تصادفنیوز به نقل از خبرنگار مهر در گفت و گو با دکتر محمدجواد مرادیان ، بیان کرد: این حادثه به مرکز اورژانس  فارس اطلاع رسانی شد و در کوتاه ترین […]

 تصادف زنجیره ای در بلوار آفرینش شیراز ، ١٠ خودرو با یکدیگر برخورد داشتند

رئیس اورژانس فارس گفت: طی تصادف زنجیره ای در بلوار آفرینش شیراز ،١٠ خودرو با یکدیگر برخورد داشتند اما این تصادف تلفاتی به همراه نداشت.

تصادف زنجیره ای در شیراز ١١ مصدوم داشت

به گزارش پایگاه خبرگزاری تصادفنیوز به نقل از خبرنگار مهر در گفت و گو با دکتر محمدجواد مرادیان ، بیان کرد: این حادثه به مرکز اورژانس  فارس اطلاع رسانی شد و در کوتاه ترین زمان دو دستگاه آمبولانس در محل حاضر شده و نسبت به ارائه خدمات درمانی اقدام کردند.
وی افزود: این حادثه که در بلوار آفرینش و به صورت زنجیره ای روی داده بود شامل ١٠ دستگاه خودرو بود که در این سانحه ۵ دستگاه خودروی پراید، ٢ دستگاه سمند، یک دستگاه پژو ۴٠۵، یک دستگاه کامیون و یک دستگاه اتوبوس که خالی از مسافر بود می شد.
رئیس اورژانس فارس ادامه داد: در این تصادف  ١١ مصدوم توسط تیم اورژانس شناسایی شد.

در این حادثه ٣ نفر از مصدومان به بیمارستان شهید رجایی منتقل شدند و ٨ نفر دیگر نیز توسط تیم اورژانس فارس خدمات ایمنی دریافت کردند.
مرادیان تاکید کرد: این سانحه که دارای ١١ مصدوم و آسیب به ١٠ خودرو بود خوشبختانه هیچ فوتی به همراه نداشت.

اخبار مرتبط با تصادف زنجیره ای در شیراز

حادثه شدید در ورامین دو نفر مصدوم شدند

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=30775

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز