تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
62

تصادف پژو با درخت در قم ۳ زخمی از خود برجا گذاشت

  • کد خبر : 31892
  • ۱۵ تیر ۱۴۰۰ - ۵:۳۶
تصادف پژو با درخت در قم  ۳ زخمی از خود برجا گذاشت

سید محمود میرمحمدی فرمانده آتش نشانان اعزامی از وقوع تصادف مرگبار امروز یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ در قم خبر داد که در حین حرکت در آزادراه تهران – قم به علت نامعلومی از مسیر اصلی خود منحرف شده و پس از برخورد با یک اصله درخت هر سه سرنشین خودرو دچار آسیب شدند. […]

تصادف مرگبار امروز خودروی سواری پژو با درخت در قم منجر به محبوس شدن و مصدومیت شدید سه نفر از سرنشینان گردید

سید محمود میرمحمدی فرمانده آتش نشانان اعزامی از وقوع تصادف مرگبار امروز یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ در قم خبر داد که در حین حرکت در آزادراه تهران – قم به علت نامعلومی از مسیر اصلی خود منحرف شده و پس از برخورد با یک اصله درخت هر سه سرنشین خودرو دچار آسیب شدند.

خبر تصادف مرگبار امروز   پژو با درخت در قم

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری رکنا شاهدان حادثه برخورد یک دستگاه خودروی سواری با درخت در آزادراه قم به سمت تهران قبل از عوارضی، با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و ضمن ارائه اطلاعات درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۵۰ را عازم محل حادثه کرد.

میرمحمدی ادامه داد: نیروهای آتش نشانی بلافاصله پس از چیدمان علائم راهنمایی در طول مسیر، اقدام به بازدید و بررسی و ایمن سازی اولیه کرده و با استفاده از ابزارهای مخصوص مشغول نجات محبوس شدگان از داخل این خودرو شدند.

فرمانده آتش نشانان اعزامی تصریح کرد: با توجه به شدت مصدومیت سرنشینان، آتش نشانان در حضور عوامل اورژانس هر سه سرنشین را از داخل اتاقک خودرو خارج کردند تا مداوا بر روی آنان انجام شود.

وی افزود: مصدومین این حادثه که دو زن ۳۰ و ۷۵ ساله و یک مرد ۶۰ ساله بودند، بلافاصله جهت مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند و آتش نشانان نیز پس از انتقال خودرو به حاشیه امن، اقدام به ایمن سازی خودرو و پاکسازی سطح جاده کردند.

شایان ذکر است: علت بروز این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور در حال بررسی است.

اخبار مرتبط

تصادف در جاده یزد-مهریز یک کشته و چهار مصدوم از خود برجا گذاشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31892

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز