تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲
66

تصادف وانت‌پیکان با نیسان در تهران

  • کد خبر : 31075
  • ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۵:۴۵
تصادف وانت‌پیکان با نیسان در تهران

تصادف شدید وانت‌پیکان با نیسان با یکدیگر در جاده خاوران شرق تهران منجر به پرت شدن ۱۱ نفر به بیرون از خودرو شد تصادف وانت‌پیکان با نیسان  در جاده خاوران شرق، محمودآباد، روستای اشرف‌آباد  منجر به پرت شدن ۱۱ نفر از هر دو خودرو به بیرون شد که تعدادی از آنها به شدت مصدوم شدند. پس از دریافت […]

تصادف شدید وانت‌پیکان با نیسان با یکدیگر در جاده خاوران شرق تهران منجر به پرت شدن ۱۱ نفر به بیرون از خودرو شد

تصادف وانت‌پیکان با نیسان  در جاده خاوران شرق، محمودآباد، روستای اشرف‌آباد  منجر به پرت شدن ۱۱ نفر از هر دو خودرو به بیرون شد که تعدادی از آنها به شدت مصدوم شدند.

تصادف وانت‌پیکان با نیسان با یکدیگر در تهران

پس از دریافت خبر برخورد شدید دو دستگاه خودروی وانت با یکدیگر در جاده خاوران شرق، محمودآباد، روستای اشرف‌آباد به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران، بلافاصله نیروهای عملیات به همراه تیم نجات ۱۵ به محل حادثه اعزام شدند.
حیدرعلی بهرامی؛ فرمانده آتش‌نشانان حاضر در محل درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد:پس از رسیدن به محل حادثه مشاهده شد برخورد یک دستگاه وانت پیکان حامل سرنشین در قسمت بار با یک دستگاه وانت نیسان منجر به واژگونی خودرو وانت پیکان شد.این حادثه منجر به پرت شدن سرنشینان از قسمت عقب خودرو را در پی داشت و در نهایت انحراف خودروی نیسان، باعث برخورد آن با تیر چراغ برق نیز شده بود.
وی افزود: نیروهای عملیات ابتدا برای جلوگیری از حوادث احتمالی بعدی با قرار دادن علائم ترافیکی، محل حادثه را ایمن‌سازی کردند و سپس با قطع برق خودروها به عملیات خود ادامه دادند.

تعداد مصدومین در این حادثه


بهرامی خاطرنشان کرد: در این حادثه ۱۱ نفر از سرنشینان مرد و زن هر دو خودرو که از خودرو به بیرون پرت شده بودند توسط آتش‌نشانان شناسایی شدند که حال چهار نفر از آنها نسبت به بقیه وخیم‌تر به نظر می‌رسید.این فرمانده آتش‌نشانی تصریح کرد: با توجه به عدم حضور اورژانس هوایی، آتش‌نشانان با درخواست ۱۰ دستگاه اورژانس اقدام به تحویل آنها به تیم پزشکی برای انتقال به مراکز درمانی کردند.

پس از ایمن‌سازی محل حادثه و برگرداندن خودرو به حالت اولیه و تحویل به عوامل راهور و برق منطقه، جمع‌آوری لوازم و تجهیزات به عملیات خود پایان دادند.
بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ علت بروز این حادثه توسط عوامل راهور منطقه بررسی می‌شود.

اخبار مرتبط

تصادف خونین بوشهر ۴ کشته و ۵مصدوم داشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31075

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز