تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
64

تصادف مینی بوس با تریلر، هشت مصدوم بر جای گذاشت

  • کد خبر : 30921
  • ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
تصادف مینی بوس با تریلر، هشت مصدوم بر جای گذاشت

حادثه تصادف مینی بوس در یزد ، به دلایل نامعلومی با عقب تریلر کمپرسی برخورد کرده که هشت نفر از سرنشینان این خوردو مصدوم شدند و حال ۲ نفر از آن‌ها وخیم است . به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد، مدیر عملیات شیفت ۲ سازمان آتش نشانی در مورد جزئیات این حادثه گفت : در […]

بر اثر تصادف مینی بوس با عقب تریلر کمپرسی در یزد ، هشت نفر از سرنشینان مینی بوس مصدوم شدند.

حادثه تصادف مینی بوس در یزد ، به دلایل نامعلومی با عقب تریلر کمپرسی برخورد کرده که هشت نفر از سرنشینان این خوردو مصدوم شدند و حال ۲ نفر از آن‌ها وخیم است .

تصادف مینی بوس با تریلر، هشت مصدوم بر جای گذاشت

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد، مدیر عملیات شیفت ۲ سازمان آتش نشانی در مورد جزئیات این حادثه گفت : در گزارشی از سوی شهروندان به ستاد فرماندهی ۱۲۵ مبنی بر تصادف یک دستگاه مینی بوس با تریلر کمپرسی در بلوار جمهوری بلافاصله تیم‌های امداد و نجات ایستگاه‌های سه و هشت به محل حادثه اعزام شدند.

حسین بیگی افزود : با حضور آتش نشانان در محل بلافاصله عملیات امداد و نجات آغاز شد و گروه‌های امداد و نجات پس از ایمن سازی محل و خودرو اقدام به رها سازی مصدومین از داخل مینی بوس کردند.

وی در مورد علت این حادثه افزود: به دلایل نامعلومی مینی بوس با عقب تریلر کمپرسی برخورد کرده که هشت نفر از سرنشینان این خوردو مصدوم شدند که حال ۲ نفر از آن‌ها وخیم است .

مدیر عملیات شیفت ۲ سازمان آتش نشانی گفت: مصدومین پس از رها سازی توسط آتش نشانان تحویل عوامل اورژانس شدند و محل،  تحویل نیروی انتظامی و راهور جهت کارشناسی علت حادثه شد.

اخبار مرتبط

تصادف اتوبوس با کامیون در اتوبان قم

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=30921

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 2

تصادف نیوز