تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
62

تصادف موتورسیکلت و وانت در بزرگراه یادگار امام یک مصدوم داشت

  • کد خبر : 32130
  • ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۸:۲۴
تصادف موتورسیکلت و وانت در بزرگراه یادگار امام یک مصدوم داشت

رئیس منطقه ۲۳ پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف مرگبار امروز یک دستگاه خودروی وانت با یک موتورسیکلت در محدوده بزرگراه یادگار امام (ره ) خبر داد و گفت: در این حادثه راکب موتورسیکلت سوار مصدوم شد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری برنا سرهنگ عباس سلطانی، رئیس منطقه ۲۳ پلیس راهور […]

تصادف مرگبار امروز یک دستگاه خودروی وانت با یک موتورسیکلت در محدوده بزرگراه یادگار امام (ره )، راکب موتور سوار به شدت دچار آسیب شد

رئیس منطقه ۲۳ پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف مرگبار امروز یک دستگاه خودروی وانت با یک موتورسیکلت در محدوده بزرگراه یادگار امام (ره ) خبر داد و گفت: در این حادثه راکب موتورسیکلت سوار مصدوم شد.

خبر تصادف مرگبار امروز موتورسیکلت و وانت در بزرگراه یادگار امام

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری برنا سرهنگ عباس سلطانی، رئیس منطقه ۲۳ پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص این خبر گفت: امروز وقوع یک فقره تصادف مرگبار جرحی در مسیر جنوب به شمال یادگار پمپ بنزین کوهستان به پلیس ۱۱۰ اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت، راکب موتورسیکلت که در این محدوده مشغول تردد بوده به شدت با یک دستگاه وانت مزدا برخورد و راکب موتور  نقش بر زمین می شود .

او عنوان کرد: تیم کارشناسی منطقه ۲۳ پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و  ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار ، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

این مقام انتظامی ادامه داد : راکب موتورسیکلت در این حادثه  بشدت مصدوم می شود و با حضور عوامل اورژانس، خدمات درمانی سرپایی انجام، ولی به علت شدت ضربه وارده به بیمارستان منتقل می گردد .

رئیس منطقه ۲۳ پلیس راهور پایتخت بیان کرد: با بررسی های صورت گرفته توسط تیم کارشناسی منطقه ۲۳ پلیس راهور فاتب مشخص گردید، راکب موتورسیکلت به خاطر عدم توجه به جلو و سرعت زیاد مقصر این حادثه می باشد. 

او از رانندگان موتورسیکلت خواست: حین رانندگی تمام حواس خود را صرفا به رانندگی معطوف داشته و از انجام هرگونه حرکاتی که تمرکز آنها را به هم بریزد و حواس راننده را مشغول کار دیگری نماید جدا خودداری کنند.

مطالب مرتبط

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32130

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز