تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
62

تصادف مرگبار ۲۰۶ با کامیون یک نفر کشته داشت

  • کد خبر : 31003
  • ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۴:۵۶
تصادف مرگبار ۲۰۶ با کامیون یک نفر کشته داشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از تصادف مرگبار یک خودرو ۲۰۶ با یک دستگاه کامیون در اتوبان شهید بابایی تهران خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرنگار مهر در گفت و گو با جلال ملکی درباره این حادثه گفت: یک مورد حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی، […]

تصادف مرگبار خودرو ۲۰۶ با یک دستگاه کامیون منجر به فوت دختر جوان در اتوبان بابایی شد

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از تصادف مرگبار یک خودرو ۲۰۶ با یک دستگاه کامیون در اتوبان شهید بابایی تهران خبر داد.

تصادف مرگبار ۲۰۶ با کامیون یک نفر کشته داشت

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرنگار مهر در گفت و گو با جلال ملکی درباره این حادثه گفت: یک مورد حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی، مقابل شهرک شهید بهشتی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله در پی آن دو ایستگاه با امکانات کامل به محل اعزام شد، ادامه داد: در محل مشاهده شد که یک دستگاه پژو ٢٠۶ با دو نفر سرنشین به هنگام حرکت در این مسیر به دلیل نامشخصی به شدت با یک خاور که نخاله حمل می کرده برخورد کرده بود. خودرو خاور در اثر این حادثه از مسیر خارج شده و پس از برخورد با گاردریل های کناری این بزرگراه و تخریب بخشی از آن ها وارد شانه خاکی سمت راست شده و کاملا واژگون شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد:راننده خاور آسیب چندانی ندیده بود و خود او از خودرو خارج شده بود اما خسارت زیادی به خودرو ٢٠۶ وارد شده بود و دو نفر سرنشین آن که خانمی حدودا ٢٠ ساله و آقای حدودا ٢۴ ساله بودند در خودرو گرفتار بودند.

ملکی با بیان اینکه آتش نشانان همزمان با ایمن سازی هر دو نفر را خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند، تصریح کرد: پس از انجام معاینات مشخص شد متاسفانه خانم جوان جان خود را از دست داده و آقای جوان نیز به شدت دچار مصدومیت شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: خودرو ها به محل امنی منتقل شده و ترافیک ایجاد شده توسط عوامل پلیس راهور رفع شد. تا دقایق دیگر محل برای بررسی علت حادثه به عوامل پلیس راهور تحویل داده خواهد شد.

اخبار مرتبط

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31003

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 2

تصادف نیوز