تاریخ : جمعه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۳
38

تصادف مرگبار پراید با تیربرق در جاده امین آباد با یک فوتی

  • کد خبر : 33309
  • ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹
تصادف مرگبار پراید با تیربرق در جاده امین آباد با یک فوتی
تصادف مرگبار خودروی پراید با تیر برق حاشیه جاده منجر به فوت و مصدومیت دو نفر از سرنشینان خودرو سواری گردید.

فرمانده آتش نشانان ایستگاه ۸۶ سازمان آتش نشانی تهران از تصادف مرگبار امروز خودروی سواری پراید با تیربرق حاشیه جاده امین آباد، بعد از کارخانه چای خبر داد که منجر به فوت و مصدومیت دو نفر از سرنشینان گردید.

خبر تصادف مرگبار امروز  پراید با تیربرق

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری حادثه ۲۴ در پی وقوع حادثه مرگبار امروز یک دستگاه خودروی سواری پراید با تیربرق حاشیه جاده، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۸۶ را به محل حادثه واقع در شهرری، جاده امین آباد، بعد از کارخانه چای اعزام نمودند.

به گفته فرهاد مویدی فرمانده آتش نشانان ایستگاه ۸۶ سازمان آتش نشانی تهران؛ یک دستگاه خودروی سواری پراید در حین حرکت در جاده امین آباد به علت نامعلومی از مسیر اصلی خود منحرف شده و به شدت با تیر برق حاشیه جاده برخورد کرد که در پی وقوع این حادثه، هر دو سرنشین در داخل اتاقک خودرو محبوس شده و خودرو نیز دچار نشت سوخت شد.

مویدی ادامه داد: نیروهای آتش نشانی بلافاصله پس از ایجاد حریم ایمنی در محدوده محل حادثه اقدام به قطع جریان برق خودرو کرده و پس از رفع نشت سوخت، با استفاده از ابزار تخصصی نجات، عملیات رهاسازی سرنشینان در داخل اتاقک خودرو را آغاز کردند.

این فرمانده آتش نشانی اضافه کرد: متاسفانه پس از انجام معاینات اولیه توسط تیم اورژانس مشخص شد یکی از سرنشینان که مردی حدوداً ۳۰ ساله بود، جان خود را از دست داده بود.

وی ادامه داد: مصدوم دوم مردی ۳۵ ساله بود که بلافاصله پس از رهاسازی خودرو، توسط عوامل اورژانس به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل شد.

فرمانده آتش نشانان اظهار کرد: آتش نشانان این خودرو را به طور کامل ایمن سازی کرده و پس از پاکسازی سطح جاده از بقایای به جا مانده از این تصادف، آن را جهت بررسی علت وقوع این حادثه تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.

مویدی در پایان خاطرنشان کرد: شخص فوت شده در این تصادف نیز برای ادامه روند مراحل قانونی و همچنین شناسایی هویت وی به عوامل نیروی انتظامی سپرده شد.

مطالب مرتبط

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=33309

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز