تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
64

تصادف مرگبار نیشابور به سبزوار چهار فوتی و ۲ مصدوم برجا گذاشت

  • کد خبر : 31617
  • ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۶:۱۷
تصادف مرگبار نیشابور به سبزوار چهار فوتی و ۲ مصدوم برجا گذاشت

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا، مصطفی افشار نیک از حادثه مرگبار امروز خودرو سواری پراید با کامیون در محور قدیم نیشابور به سبزوار خبر داد. رئیس اورژانس پیش بیمارستانی گفت:در پی اعلام به مرکز ارتباطات مبنی بر تصادف خودرو سواری پراید با کامیون در محور قدیم نیشابور به سبزوار […]

تصادف مرگبار امروز خودروی سواری پراید با کامیون در محور قدیم نیشابور به سبزوار ، چهار فوتی و ۲ مصدوم برجا گذاشت

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا، مصطفی افشار نیک از حادثه مرگبار امروز خودرو سواری پراید با کامیون در محور قدیم نیشابور به سبزوار خبر داد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی گفت:در پی اعلام به مرکز ارتباطات مبنی بر تصادف خودرو سواری پراید با کامیون در محور قدیم نیشابور به سبزوار بلافاصله دو دستگاه آمبولانس پایگاه های جاده ای نصرآباد و شهر فیروزه به محل حادثه اعزام شدند.

خبر تصادف مرگبار امروز نیشابور به سبزوار با 4 فوتی

وی در ادامه افزود: متاسفانه به علت شدت حادثه و جراحات شدید وارد شده ۴ مصدوم در صحنه فوت کرده و یک مصدوم توسط کارشناسان اورژانس ۱۱۵ درمان سرپایی شد و مصدوم دیگر که وضعیت هوشیاری مناسبی نداشت به مرکز آموزشی پژوهشی درمانی حکیم انتقال داده شد.

وی اظهار داشت: با توجه به اعلام حادثه ویژه توسط واحد بحران دانشکده علوم پزشکی بلافاصله بالگرد و اتوبوس آمبولانس آماده اعزام شدند که به دلیل فوت مصدومین در صحنه اعزام ها کنسل شد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی یادآور شد: رانندگان محترم با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و با سرعت مطمئنه و حفظ رعایت‌ فاصله طولی از اتفاق حوادث ناگوار جلوگیری کنند و در صورت بروز حادثه با حفظ خونسردی با شماره سه رقمی ۱۱۵ تماس بگیرند‌.

مطالب بیشتر

تصادف مرگبار در مریوان منجر به فوت یک نفر و زخمی شدن ۲۳ نفر دیگر شد

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31617

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز