تاریخ : جمعه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۳
54

تصادف مرگبار موتورسیکلت سنگین با خودرو پژو یک فوتی داشت

  • کد خبر : 32492
  • ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۲
تصادف مرگبار موتورسیکلت سنگین با خودرو پژو یک فوتی داشت

سرهنگ علی همه خانی از تصادف مرگبار امروز بین موتورسیکلت سنگین با یک دستگاه خودرو پژو در محدوده بزرگراه نواب خبر داد،که منجر به فوت راکب موتورسیکلت در این حادثه گردید. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری برنا در گفت وگو با سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ […]

سرهنگ علی همه خانی از تصادف مرگبار امروز بین موتورسیکلت سنگین با یک دستگاه خودرو پژو در محدوده بزرگراه نواب خبر داد،که منجر به فوت راکب موتورسیکلت در این حادثه گردید.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری برنا در گفت وگو با سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ضمن بیان این خبر و ابراز تاسف بخاطر این حادثه تلخ گفت: امروز وقوع یک فقره تصادف مرگبار فوتی راکب موتورسیکلت سنگین سوار در محدوده بزرگراه نواب بعد از پل یارجانی ورودی به تندگویان  به پلیس ۱۱۰ اعلام شد.

خبر تصادف مرگبار امروز موتورسیکلت سنگین با خودرو پژو 206

او افزود: گزارش اولیه حکایت از این داشت که یک دستگاه موتور سیکلت سنگین یاماها ۱۴۰۰ سی سی که در این محدوده مشغول تردد بوده به شدت با خودرو  پژو ۲۰۶ برخورد کرده که متاسفانه راکب موتورسیکلت ۲۴ ساله در اثر شدت جراحات وارده در محل حادثه  در دم فوت می نماید . 

او بیان کرد: تیم کارشناسی منطقه ۱۷ پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و  ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار ، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

علت این حادثه

وی گفت: با بررسی های صورت گرفته توسط تیم کارشناسی منطقه ۱۷ پلیس راهور فاتب مشخص گردید، عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از جانب راکب موتورسیکلت علت این حادثه می باشد .

 سرهنگ همه خانی ادامه داد: در خصوص این تصادف کروکی فوتی تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری ۱۱۷ جوادیه  شد.

او علت برخورد قانونی پلیس با تردد موتورسیکلت های سنگین را به همین علت دانست و گفت: تردد و حرکت موتورسیکلت های سنگین در سطح معابر ممنوع است و اگر این فرد مذکر ۲۴ ساله به توصیه های پلیس گوش فرا داده بود این حادثه رقم نمی خورد و ما شاهد بروز این تصادف  تلخ امروز نبودیم.

سرهنگ همه خانی تصریح کرد : از آغاز امسال تاکنون ۳۸ دستگاه موتورسیکلت سنگین در سطح معابر شهر تهران توقیف گردیده است که این توقیفات همچنان ادامه داشته و تیم های پلیس راهور تهران بزرگ به محض رویت تردد این هنجار شکنان نسبت به توقیف قانونی آنها اقدام خواهند کرد.

مطالب بیشتر

تصادف ایسوزو با تانکر سوخت در جاده بوشهر به بهبهان سه مصدوم برجای گذاشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32492

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز