تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
58

تصادف مرگبار محور رامشیر-امیدیه منجر به مرگ ۵ نفر گردید

  • کد خبر : 32571
  • ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
تصادف مرگبار محور رامشیر-امیدیه منجر به مرگ ۵ نفر گردید

مدیر روابط عمومی و رئیس ایمنی اورژانس خوزستان از تصادف رانندگی امروز در محور رامشیر-امیدیه خبر داد، که در این حادثه مرگبار پنج نفر کشته شدند. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری حادثه ۲۴ عارف اصل شرهانی بیان کرد:تصادف مرگبار امروز بر اثر برخورد ۲ پژو در محور رامشیر-امیدیه رخ […]

مدیر روابط عمومی و رئیس ایمنی اورژانس خوزستان از تصادف رانندگی امروز در محور رامشیر-امیدیه خبر داد، که در این حادثه مرگبار پنج نفر کشته شدند.

خبر تصادف مرگبار امروز  محور رامشیر-امیدیه با 5 کشته

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری حادثه ۲۴ عارف اصل شرهانی بیان کرد:تصادف مرگبار امروز بر اثر برخورد ۲ پژو در محور رامشیر-امیدیه رخ داد که منجر به در آتش سوختن پنج نفر شد.

مدیر روابط عمومی و رئیس ایمنی اورژانس با بیان اینکه این حادثه در ۲۵ کیلومتری مرکز شهرستان امیدیه (نزدیکی منطقه دره عباس) رخ داد و پس از تصادف خودروها آتش گرفتند، ادامه داد: در این حادثه سرنشین پژو ۴۰۵ در پی واژگون شدن خودرو و در پی آتش سوزی جان خود را از دست داد.

مدیر روابط عمومی و رئیس ایمنی اورژانس خوزستان گفت: چهار سرنشین خودرو پژو پارس ، شامل یک مرد و ۲ خانم هنگام وقوع حادثه و یک دختر جوان پس از اعزام به بیمارستان نیز جان خود را از دست دادند.

اصل شرهانی مدیر روابط عمومی و رئیس ایمنی اورژانس خوزستان در پایان افزود: با اعلام حادثه ماموران امدادی آتش نشانی رامشیر، مشراگه و امیدیه و اورژانس شهرستان امیدیه در محل حضور پیدا کردند.

مطالب مرتبط

تصادف مرگبار امروز بوکان منجر به کشته شدن یک نفر و زخمی شدن پنج نفر گردید

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32571

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز