تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
62

تصادف مرگبار عابر پیاده با سواری رانا که منجر به فوت عابر گردید

  • کد خبر : 31509
  • ۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۵:۴۱
تصادف مرگبار عابر پیاده  با سواری رانا که منجر به فوت عابر گردید

سرهنگ احسان مومنی از تصادف مرگبار امروز منجر به فوت در بزرگراه آیت الله سعیدی بین سواری رانا و عابر پیاده خبر داد که راننده متواری این حادثه پس از دقایقی به صحنه تصادف برگشته و مدارک خود را ارائه می دهد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری برنا؛ سرهنگ احسان موُمنی […]

در تصادف مرگبار امروز در بزرگراه آیت الله سعیدی ، سواری رانا بعد از برخورد به عابر پیاده متواری شده ولی بعد از مدتی برگشته و مدارک خود را تحویل می دهد

سرهنگ احسان مومنی از تصادف مرگبار امروز منجر به فوت در بزرگراه آیت الله سعیدی بین سواری رانا و عابر پیاده خبر داد که راننده متواری این حادثه پس از دقایقی به صحنه تصادف برگشته و مدارک خود را ارائه می دهد.

خبر تصادف مرگبار امروز عابر پیاده در بزرگراه سعیدی

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری برنا؛ سرهنگ احسان موُمنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب گفت: به گفته شاهدان عینی حاضر در صحنه تصادف در مسیر شمال به جنوب آیت الله سعیدی قبل از مترو آزادگان ، یک دستگاه سواری متواری ( رانا ) با عابر پیاده ای که در حال عبور از این محدوده بوده بشدت برخورد  می نماید .

او افزود : پس از این برخورد  متاسفانه عابر پیاده حدودا هفتاد ساله  بر اثر شدت ضربه وارده در محل حادثه فوت می نماید.

مومنی افزود : بلافاصله پس از این حادثه عوامل منطقه ۱۸ پلیس راهور فاتب در محل حضور یافتند و ضمن ایمن سازی محل نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام نمودند .

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ : پلیس مشغول بررسی حادثه و استماع مشاهدات شاهدین صحنه حادثه و اورژانس نیز در حال اقدامات خود بود که راننده رانا که از محل با خودروی خود متواری شده بود به محل حادثه بازگشت و مدارک خود را ارائه داد .

او افزود : قطعا اگر این راننده از محل متواری شده و باز نمی گشت مشمول قانون تشدید مجازات می شد ولی با برگشت و اعلام حضور در صحنه  حادثه ، ضمن قید این اقدام وی جهت اطلاع مرجع قضایی ، پرونده جهت رسیدگی بیشتر تحویل عوامل کلانتری گردید .

سرهنگ موُمنی توصیه نمود: عابرین پیاده در هنگام عبور از عرض معابر حتماً از گذرگاههای عابر پیاده و یا از پل های هوایی عابر پیاده استفاده نمایند تا شاهد وقوع چنین حوادث تلخی نباشیم.

مطالب بیشتر

تصادف مرگبار امروز اهواز ۳ کشته و ۵ مجروح برجای گذاشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31509

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز