تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
69

تصادف مرگبار عابر پیاده با خودرو ساینا در بزرگراه آزادگان

  • کد خبر : 32177
  • ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳
تصادف مرگبار عابر پیاده با خودرو ساینا در بزرگراه آزادگان

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف مرگبار امروز عابر پیاده با خودرو ساینا در بزرگراه آزادگان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری آنا، احسان مومنی از فوت عابر پیاده در اثر تصادف مرگبار امروز با خودرو سواری ساینا در محدوده بزرگراه آزادگان خبر داد و گفت: […]

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف مرگبار امروز عابر پیاده با خودرو ساینا در بزرگراه آزادگان خبر داد.

خبر تصادف مرگبار عابر پیاده با خودرو ساینا

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری آنا، احسان مومنی از فوت عابر پیاده در اثر تصادف مرگبار امروز با خودرو سواری ساینا در محدوده بزرگراه آزادگان خبر داد و گفت: در محدوده بزرگراه آزادگان بعد از پل شرقی عابر پیاده علی‌رغم توصیه‌های مکرر پلیس راهور مبنی بر عدم حضور و رد شدن از عرض بزرگراه‌ها و خطرات ناشی از آن، قصد رفتن به آن طرف بزرگراه را داشتند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: یک دستگاه سواری ساینا که در این محدوده در حال تردد بوده ناگهان عابر پیاده را مقابل خود می‌بیند که در رویارویی عابر و خودرو تصادف شدیدی بین این دو روی می‌دهد. در این حادثه متاسفانه عابر پیاده در همان محل حادثه جان خود را از دست می‌دهد.

مومنی افزود: بلافاصله تیمی از کارشناسان منطقه ۲۷ پلیس راهور تهران بزرگ در محل حادثه حضور یافتند و ضمن ایمن سازی محل تصادف به جهت عدم تکرار دوباره حادثه ای تلخ، به بررسی علل و عوامل این تصادف فوتی اقدام کردند.

وی اظهار کرد : قطعا کارشناس پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص سهم تقصیر، قدری را هم به عابر پیاده خواهند داد که در آن ساعت و در وسط راه ورود ناگهانی به بزرگراه داشته و باعث بروز این حادثه گردیده است و حتما به راننده ساینا نیز به دلیل عدم توجه به جلو سهم تقصیر داده خواهد شد.

مطالب مرتبط

تصادف مرگبار محور میناب بین ۲ خودرو حامل سوخت ۲ نفر کشته داشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32177

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 3

تصادف نیوز