تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
68

تصادف مرگبار شازند – بروجرد سه کشته برجا گذاشت

  • کد خبر : 31987
  • ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۴:۰۲
تصادف مرگبار شازند – بروجرد سه کشته برجا گذاشت

تصادف مرگبار در مسیر جاده شازند – بروجرد جنب راهدارخانه روستای قاقان سه کشته و ۶ مجروح از خود برجا گذاشت رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی از وقوع یک فقره تصادف مرگبار بین ۲ دستگاه خودروی ۴۰۵ در مسیر جاده شازند – بروجرد خبر داد که در این حادثه سه نفر جان خود را از […]

تصادف مرگبار در مسیر جاده شازند – بروجرد جنب راهدارخانه روستای قاقان سه کشته و ۶ مجروح از خود برجا گذاشت

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی از وقوع یک فقره تصادف مرگبار بین ۲ دستگاه خودروی ۴۰۵ در مسیر جاده شازند – بروجرد خبر داد که در این حادثه سه نفر جان خود را از دست دادند.

خبر تصادف مرگبار شازند - بروجرد

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری ایرنا در گفت و گو با سرهنگ «محمد پورشمس» افزود: این حادثه  جنب راهدارخانه روستای قاقان بر اثر برخورد ۲ دستگاه خودروی ۴۰۵ به وقوع پیوست که در پی آن سه نفر از سرنشینان یکی از خودروها به‌علت شدت جراحات در دم جان باختند.

وی بیان کرد: ۶ نفر از سرنشینان هر ۲ خودرو نیز بر اثر این حادثه دچار جراحت شدند که از سوی عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شدند.
 
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: در بررسی صحنه تصادف از سوی کارشناسان پلیس راه، علت این حادثه انحراف به چپ یکی از خودروها نسبت به دیگری گزارش شد.

سرهنگ پورشمس تاکید کرد: علت بیشتر حوادث رانندگی منجر به فوت و جرح در استان خطای انسانی و توجه نکردن به قوانین راهنمایی و رانندگی است که انتظار است برای جلوگیری از حوادث دلخراش و جبران ناپذیر، رانندگان به قوانین اتخاذ شده در رانندگی پابند باشند.

استان مرکزی با ۱۲ شهرستان دارای یک میلیون و ۴۸۰ هزار نفر جمعیت است.

اخبار مرتبط

تصادف محور ایلام-مهران ۲ کشته و زخمی برجای گذاشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31987

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز