تاریخ : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
53

تصادف مرگبار سیستان‌ و بلوچستان ۶ کشته و سه مجروح برجا گذاشت.

  • کد خبر : 30322
  • ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۹:۰۰
تصادف مرگبار سیستان‌ و بلوچستان ۶ کشته و سه مجروح برجا گذاشت.

تصادف مرگبار سیستان‌ و بلوچستان یک دستگاه سواری پراید با یک دستگاه پژو در محور نیکشهر- چابهار، ۶ کشته و سه مجروح برجا گذاشت به گزارش وبسایت خبری تصادف نیوز فرمانده پلیس‌راه جنوب سیستان‌ و بلوچستان گفت: تصادف مرگبار یک دستگاه سواری پراید با یک دستگاه پژو در محور نیکشهر- چابهار ، ۶ کشته و سه […]

تصادف مرگبار سیستان‌ و بلوچستان یک دستگاه سواری پراید با یک دستگاه پژو در محور نیکشهر- چابهار، ۶ کشته و سه مجروح برجا گذاشت

تصادف مرگبار سیستان‌ و بلوچستان

به گزارش وبسایت خبری تصادف نیوز فرمانده پلیس‌راه جنوب سیستان‌ و بلوچستان گفت: تصادف مرگبار یک دستگاه سواری پراید با یک دستگاه پژو در محور نیکشهر- چابهار ، ۶ کشته و سه مجروح برجا گذاشت.

سرهنگ مصطفی کول‌زاده گفت: حادثه‌ای که ظهر امروز در محور نیکشهر – چابهار رخ داد، به علت شدت ضربات وارده ۶ نفر از سرنشینان خودروی سواری پراید در دم جان خود را از دست دادند و یک نفر از سرنشینان پراید و ۲ نفر از سرنشینان پژو نیز مجروح شدند.

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان‌وبلوچستان، علت بروز این حادثه را تجاوز به چپ راننده سواری پراید عنوان کرد.

کول‌زاده گفت: خودداری از عجله در سفر و داشتن استراحت کافی حدود ۱۵ دقیقه پس از هر ۲ ساعت رانندگی برای جلوگیری از خستگی و خواب آلودگی راننده وسیله نقلیه ضروری است تا بازگشت مسافران به شهر و دیار خود ایمن و سلامت انجام شود.

وی تصریح کرد: رانندگان توجه داشته باشند رعایت فاصله طولی و رانندگی با سرعت مطمئنه می‌تواند از بروز بسیاری سوانح و تلفات جاده‌ای جلوگیری کند.

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=30322

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز