تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
67

تصادف مرگبار زنجان-تبریز منجر به در آتش سوختن سرنشین سواری پژو ۲۰۶ گردید

  • کد خبر : 31908
  • ۱۶ تیر ۱۴۰۰ - ۴:۳۸
تصادف مرگبار زنجان-تبریز منجر به در آتش سوختن سرنشین سواری پژو ۲۰۶ گردید

جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان از وقوع تصادف مرگبار امروز یک دستگاه کامیون کشنده با خودروی سواری پژو ۲۰۶ در آزادراه زنجان-تبریز خبر داد که سرنشین سواری که زنی حدود ۶۰ ساله بود به طرز دلخراشی در میان شعله های سرکش آتش سوخت و جانش را از دست داد. به گزارش پایگاه […]

تصادف مرگبار امروز یک دستگاه کامیون کشنده با خودروی سواری پژو ۲۰۶ که در آزادراه زنجان-تبریز رخ داد، سرنشین سواری زنده زنده در میان شعله های آتش سوخت

جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان از وقوع تصادف مرگبار امروز یک دستگاه کامیون کشنده با خودروی سواری پژو ۲۰۶ در آزادراه زنجان-تبریز خبر داد که سرنشین سواری که زنی حدود ۶۰ ساله بود به طرز دلخراشی در میان شعله های سرکش آتش سوخت و جانش را از دست داد.

خبر تصادف مرگبار امروز زنجان-تبریز

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری ایرنا در گفت وگو با سرهنگ مهدی میناخانی، افزود: این حادثه در کیلومتر ۶۳ باند شمالی این آزادراه اتفاق افتاد که راننده این خودرو قبل از وقوع حریق موفق به ترک خودرو شد اما تنها سرنشین آن که یک زن بود در میان شعله های آتش گرفتار شد.

وی با بیان اینکه کارشناسان اعزامی به محل وقوع این حادثه رانندگی، علت تصادف را خستگی و خواب آلودگی راننده کامیون کشنده، تشخیص دادند، اظهار داشت: با مرگ این زن، تعداد فوتی های ناشی از تصادفات برون شهر زنجان بر اساس آمار پلیس راه این استان از ابتدای تیر ماه جاری تاکنون (۱ تا ۱۵ تیر ماه) به ۱۲ نفر رسیده است.   

میناخانی، تصریح کرد: در زمان حاضر ترافیک در مسیرهای ارتباطی این استان به شکل عادی و روان است و از رانندگان درخواست می شود به قوانین و مقررات رانندگی توجه و دقت کرده و فاصله طولی و حرکت با سرعت مطمئنه را مد نظر قرار داده و از هرگونه عجله و شتاب و همچنین ادامه مسیر در هنگام خستگی و خواب آلودگی به جد پرهیز کنند.

وی، یادآور شد: برابر آمار پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان، تعداد کشته شدگان ناشی از حوادث رانندگی در سطح مسیرهای ارتباطی استان در سال ۹۹ به رقم ۲۰۸ نفر رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۸ به میزان ۱۹ درصد /۵۰ نفر/ کاهش داشت.

مطالب مرتبط

.

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31908

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز