تاریخ : جمعه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۳
66

تصادف مرگبار در همدان یک کشته از خود برجا گذاشت

  • کد خبر : 31672
  • ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۴:۰۰
تصادف مرگبار در همدان یک کشته از خود برجا گذاشت

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان از تصادف مرگبار امروز یک دستگاه موتورسیکلت با یک کامیون در بلوار شهرداری همدان خبر داد، که در این حادثه متاسفانه راکب ۳۰ ساله موتورسیکلت جان خود را از دست داد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری ایرنا در گفت وگو با سرهنگ […]

تصادف مرگبار امروز یک دستگاه موتورسیکلت با یک کامیون در همدان یک کشته برجا گذاشت

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان از تصادف مرگبار امروز یک دستگاه موتورسیکلت با یک کامیون در بلوار شهرداری همدان خبر داد، که در این حادثه متاسفانه راکب ۳۰ ساله موتورسیکلت جان خود را از دست داد.

خبر تصادف مرگبار امروز در همدان

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری ایرنا در گفت وگو با سرهنگ فرخ جمالی افزود: راکب موتورسیکلت به علت نداشتن مهارت کافی برای رانندگی و همچنین ناتوانی در کنترل این وسیله به قسمت بار کامیون(از پشت) برخورد کرده و به دلیل شدت جراحات وارده، در دم جان خود را از دست می دهد.

رییس پلیس راهور شهرستان همدان با بیان اینکه راکب موتورسیکلت گواهینامه رانندگی این وسیله نقلیه را نیز نداشته است، گفت: هر چند نامبرده کلاه ایمنی داشته، اما غیراستاندارد بودن موجب خارج شدن کلاه از سر راکب و در نتیجه برخورد سرد متوفی با بخش فلزی بار کامیون(جسم سخت) به عنوان علت مرگ شده است.

سرهنگ جمالی افزود: سوانح رانندگی مرتبط با موتورسیکلت در شهر همدان رو به افزایش است و مهمترین علت آن نیز تردد با سرعت بالا، رعایت نکردن حق تقدم و قوانین رانندگی و نداشتن مهارت لازم برای استفاده از این نوع وسیله نقلیه است.

بیش از ۶۳ هزار دستگاه موتورسیکلت در شهرستان همدان تردد دارند.

مطالب بیشتر

تصادف مرگبار در یاسوج ۲ کشته و یک زخمی در پی داشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31672

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 2

تصادف نیوز