تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
51

تصادف مرگبار در زاهدان منجر به فوت راننده خودروی زانتیا گردید

  • کد خبر : 32348
  • ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۸:۲۲
تصادف مرگبار در زاهدان منجر به فوت راننده خودروی زانتیا گردید

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان از تصادف مرگبار امروز خودروی زانتیا با تیر چراغ برق در خیابان دانشگاه زاهدان خبر داد که منجر به فوت راننده جوان شد. نجفی زاده مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان در گفت و گو با خبر نگار گروه استان […]

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان از تصادف مرگبار امروز خودروی زانتیا با تیر چراغ برق در خیابان دانشگاه زاهدان خبر داد که منجر به فوت راننده جوان شد.

خبر تصادف مرگبار امروز در زاهدان

نجفی زاده مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان در گفت و گو با خبر نگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، گفت: امروز با تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر وقوع تصادف مرگبار خودرو زانتیا، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی زاهدان بی درنگ دو گروه امداد نجات از نزدیک ترین ایستگاه های عملیاتی  به محل این حادثه در محل خیابان دانشگاه.میدان دکتر حسابی اعزام نمود.

نجفی زاده اعلام کرد، آتش نشان با ورود به محل حادثه مشاهده کردند، راننده خودرو به شدت مصدوم شده و در میان خودروی درهم پیچیده محبوس شده است.

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان بیان کرد: آتش‌نشانان با رعایت کامل موارد ایمنی، ضمن قطع برق خودرو ،عملیات رهاسازی و خارج کردن راننده را آغاز نمودند و در کمترین زمان ممکن فرد را از درون خودرو خارج و ایمن سازی محل حادثه را انجام دادند.

 نجفی زاده ادامه داد، پس از تحویل فرد مصدوم به عوامل اورژانس متاسفانه راننده جوان در اثر شدت این حادثه و جراحات وارده ،در محل تصادف فوت می کند.

مطالب بیشتر

تصادف امروز خودرو با موتورسیکلت در تاکستان ۲ فوتی در پی داشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32348

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز