تاریخ : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
54

تصادف مرگبار رشت به لاکان یک کشته و ۸ زخمی داشت

  • کد خبر : 31280
  • ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۵:۱۷
تصادف مرگبار رشت به لاکان یک کشته و ۸ زخمی داشت

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری مهر در گفتگو با شهرام مومنی با اشاره به خبر یک فقره تصادف مرگبار در جاده رشت به لاکان  به مرکز کنترل ۱۲۵ آتش نشانی رشت، اظهار کرد : به محض اطلاع از این حادثه ۴ آتش نشان به همراه یک دستگاه خودروی نجات به محل […]

رئیس آتش نشانی رشت با اشاره به وقوع تصادف مرگبار بار در جاده رشت به لاکان ، گفت: در این حادثه یک نفر کشته و هشت نفر مصدوم شدند.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری مهر در گفتگو با شهرام مومنی با اشاره به خبر یک فقره تصادف مرگبار در جاده رشت به لاکان  به مرکز کنترل ۱۲۵ آتش نشانی رشت، اظهار کرد : به محض اطلاع از این حادثه ۴ آتش نشان به همراه یک دستگاه خودروی نجات به محل اعزام شدند.

خبر تصادف مرگبار در رشت به لاکان یک کشته و ۸ زخمی داشت

رئیس آتش نشانی رشت با بیان اینکه این حادثه بعد از ریل راه آهن رخ داده بود افزود: در این حادثه یک دستگاه پراید با یک دستگاه مینی بوس به شدت برخورد کرده بود.

مؤمنی با اشاره به اینکه متأسفانه در این حادثه یک کشته و هشت مصدوم نفر مصدوم شدند، گفت: شدت تصادف موجب محبوس و جان باختن راننده پراید همچنین مصدومیت ۸ سرنشین مینی بوس شد.

وی با بیان اینکه بعد از ایمن سازی، تلاش تیم عملیات برای خارج کردن راننده فوت شده از خودرو آغاز شد ادامه داد: هشت مصدوم این حادثه، توسط تیم اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافتند.

لازم به ذکر است ، مینی بوس از شهر صنعتی به سمت رشت و پراید بلعکس در حال حرکت بودند که حوالی پیچ شادکام با یکدیگر برخورد داشتند.

مطالب مرتبط

آمار تصادفات نوروزی ۱۴۰۰ در در استان مرکزی افزایش یافت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31280

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز