تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
63

تصادف مرگبار در تهران – ۲ فوتی در برخورد شدید خودرو پژو ۲۰۶ با موتورسیکلت

  • کد خبر : 31317
  • ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۴:۵۵
تصادف مرگبار در تهران – ۲ فوتی در برخورد شدید خودرو پژو ۲۰۶ با موتورسیکلت

تصادف نیوز به نقل از حادثه ۲۴، سرهنگ احسان مومنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف مرگبار خودرو پژو ۲۰۶ با موتورسیکلت در بزرگراه همت تهران که منجر به مرگ هر دو موتور سوار شد خبر داد. رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ در تشریح این حادثه مرگبار خبر داد و […]

تصادف مرگبار خودرو پژو ۲۰۶ با موتورسیکلت در بزرگراه همت تهران منجر به مرگ هر دو موتور سوار شد.

تصادف نیوز به نقل از حادثه ۲۴، سرهنگ احسان مومنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف مرگبار خودرو پژو ۲۰۶ با موتورسیکلت در بزرگراه همت تهران که منجر به مرگ هر دو موتور سوار شد خبر داد.

خبر تصادف مرگبار دو موتورسوار در برخورد با پژو در تهران

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ در تشریح این حادثه مرگبار خبر داد و گفت: این سانحه تصادف که در مسیر شرق به غرب بزرگراه همت قبل از بزرگراه شیخ فضل‌الله رخ داد یک دستگاه پژو ۲۰۶ به‌علت بی‌توجهی به جلو با یک دستگاه موتورسیکلت بشدت برخورد کرد.

با اعلام این تصادف به عوامل کارشناس منطقه ۲۳ پلیس راهور فاتب آنها در محل حضور یافتند و ضمن ایمن‌سازی محل حادثه، به بررسی صحنه تصادف پرداختند و اقدامات ترافیکی خود را انجام دادند.
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: پس از این تصادف، راکب و سرنشین موتورسیکلت بشدت و با سر به زمین برخورد کرده بودند که با وجود تلاش‌های تیم اورژانس برای احیای قلبی و جلوگیری از خونریزی، هر دو آنها در محل حادثه فوت کردند.
سرهنگ احسان مومنی به رانندگان توصیه کرد: رانندگان حین تردد تمام حواس و فکر و توجه خود را به سمت جلو و از آیینه‌ها به اطراف معطوف دارند و از انجام کار‌ها و اقدامات و حرکاتی که باعث می‌شود توجه آنها از رانندگی منحرف شود خودداری نمایند.

اخبار مرتبط

آمار تصادف مرگ تهران مربوط به موتورسواران است

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31317

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز