تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
58

تصادف مرگبار در تهران یک نفر مصدوم از خود برجا گذاشت

  • کد خبر : 31567
  • ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۳:۴۲
تصادف مرگبار در تهران  یک نفر مصدوم از خود برجا گذاشت

تصادف نیوز از از وقوع حادثه مرگبار برخورد دو دستگاه خودروی سواری در مقابل ایستگاه متروی شهری در تهران خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا ، شهروندان در تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ از وقوع حادثه برخورد دو دستگاه خودروی سواری در مقابل ایستگاه متروی شهر خبر دادند که ستاد فرماندهی این […]

تصادف مرگبار ۲ خودرو مقابل ایستگاه مترو در تهران یک تن مصدوم شد

تصادف نیوز از از وقوع حادثه مرگبار برخورد دو دستگاه خودروی سواری در مقابل ایستگاه متروی شهری در تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا ، شهروندان در تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ از وقوع حادثه برخورد دو دستگاه خودروی سواری در مقابل ایستگاه متروی شهر خبر دادند که ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۹ را به محل حادثه رهسپار کرد.

خبر تصادف مرگبار در تهران

بنا به اظهار حمیدرضا نصرتی فرمانده آتش نشانان اعزامی، یک دستگاه خودروی سواری پراید و یک دستگاه خودروی سواری تیبا در حین حرکت به علت نامعلومی با یکدیگر برخورد کردند که در پی وقوع این حادثه ، خودروی پراید واژگون و راننده آن دچار مصدومیت شد.

وی افزود: قبل از رسیدن آتش نشانان در محل حادثه، راننده از داخل اتاقک خودرو خارج شده و خودرو نیز توسط شهروندان حاضر در محل حادثه به حالت اولیه باز گردانده شده بود.

این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: با توجه به نشت سوخت خودرو، آتش نشانان با ابزار مخصوص اقدام به ایمن سازی اولیه و رفع نشت سوخت از خودرو کرده و همچنین مصدوم حادثه که مرد ۴۰ ساله ای بود را تحویل عوامل اورژانس دادند.

نصرتی خاطرنشان کرد: نیروهای آتش نشانی پس از ایمن سازی محل حادثه و پاکسازی سطح خیابان از بقایای به جا مانده از این تصادف، خودروهای پراید و تیبا را جهت بررسی علت وقوع این حادثه به عوامل پلیس راهور تحویل دادند.

مطالب مرتبط

تصادفات مرگبار امروز سمنان ۹ مصدوم برجا گذاشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31567

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز