تاریخ : جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
50

تصادف مرگبار خودرو معلمان در جاده مشهد به کلات ۶ مصدوم داشت

  • کد خبر : 32890
  • ۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۵
تصادف مرگبار خودرو معلمان در جاده مشهد به کلات ۶ مصدوم داشت

ریاست اداره ایستگاه های ۲۹و ۴۵ آتش نشانی مشهد، از امداد رسانی آتش نشانان و نجاتگران شهر مشهد به مصدومان تصادف مرگبار امروز رانندگی خودرو حامل معلمان در جاده مشهد به کلات را اطلاع رسانی کرد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا آتش پاد سوم علیرضا تقوایی امداد رسانی آتش […]

ریاست اداره ایستگاه های ۲۹و ۴۵ آتش نشانی مشهد، از امداد رسانی آتش نشانان و نجاتگران شهر مشهد به مصدومان تصادف مرگبار امروز رانندگی خودرو حامل معلمان در جاده مشهد به کلات را اطلاع رسانی کرد.

خبر تصادف مرگبار امروز  خودرو معلمان در جاده مشهد

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا آتش پاد سوم علیرضا تقوایی امداد رسانی آتش نشانان و نجاتگران چندین ایستگاه به ۶ مصدوم سانحه تصادف مرگبار امروز خودرو حامل معلمان و نیسان وانت در کیلومتر ۴۰ جاده مشهد به کلات خبر داد.

وی با بیان این مطلب گفت؛ در پی اعلام این حادثه به سامانه ۱۲۵ ،ستاد فرماندهی بلافاصله گروه نجات و پیشگیری از حریق ایستگاه‌های ۳۸ و ۴۵ را به محل حادثه در کیلومتر ۴۰ جاده مشهد به کلات حوالی روستای محمدیه اعزام کرد.

این مقام مسئول در آتش نشانی مشهد افزود؛ با حضور آتش نشانان در محل مشخص شد، یکدستگاه سواری پراید و خودرو نیسان وانت  بصورت رخ به رخ با یکدیگر برخورد کرده اند و این حادثه باعث مجروح و محبوس شدن سرنشینان خودرو پراید در داخل وسیله نقلیه گردیده بود که بلافاصله آتش نشانان با استفاده از تجهیزات ویژه هیدرولیکی محبوسان را از داخل خودرو خارج و تحویل تکنسینهای اورژانس حاضر در محل دادند.

آتشپاد سوم علیرضا تقوایی افزود ؛ در این حادثه ۵ سرنشین خودرو پراید شامل ۴ خانم و یک آقا که تعدادی از آنها معلم بودند و راننده نیسان وانت به دلیل جراحت به بیمارستان منتقل و علت دقیق این حادثه توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است.

مطالب مرتبط

خداحافظی با کروکی کاغذی تصادفات رانندگی

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32890

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 2

تصادف نیوز