تاریخ : جمعه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۳
70

تصادف مرگبار خانم با قطار منجر به فوت این خانم حدود ۷۰ ساله شد

  • کد خبر : 30385
  • ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۸:۱۷
تصادف مرگبار خانم با قطار منجر به فوت این خانم حدود ۷۰ ساله شد

تصادف مرگبار یک خانم میانسال در شهرستان  قرچک در برخورد با یک دستگاه قطار باری منجر به از دست دادن جانش شد به گزارش خبرگزاری تصادف نیوز به نقل از  حادثه ۲۴ – معاون فرماندار قرچک گفت: تصادف مرگبار خانم میانسال در این شهرستان با یک دستگاه قطار باری برخورد کرد و جان خود را از […]

تصادف مرگبار یک خانم میانسال در شهرستان  قرچک در برخورد با یک دستگاه قطار باری منجر به از دست دادن جانش شد

تصادف مرگبار یک خانم میانسال در شهرستان  قرچک با یک دستگاه قطار

به گزارش خبرگزاری تصادف نیوز به نقل از  حادثه ۲۴ – معاون فرماندار قرچک گفت: تصادف مرگبار خانم میانسال در این شهرستان با یک دستگاه قطار باری برخورد کرد و جان خود را از دست داد.

یک زن میانسال در منطقه باقرآباد شهرستان قرچک، با یک دستگاه قطار باربری که از سمت شهرستان ورامین به طرف تهران در حال حرکت بود برخورد کرد و جان خود را از دست داد.

این حادثه که اطراف پل احداث شده بر روی رودخانه باقرآباد اتفاق افتاد، موجب تأخیر در حرکت قطار شد که با حضور عوامل اورژانس و حمل جسد متوفی، حرکت عادی قطارها از سر گرفته شد.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک با تأئید این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: متوفی زنی حدود ۷۰ ساله بوده که بنا به دلایلی که از سوی کارشناسان در حال بررسی است با قطار برخورد کرده و در محل جان خود را از دست داد.

حمیدرضا خدایی راد تصریح کرد: علت این حادثه از سوی کارشناسان راه آهن در حال بررسی و نمی‌توان در حال حاضر نسبت به علت وقوع و یا عمدی بودن آن اظهار نظر کرد.

راه آهن سراسری تهران- مشهد و قطار حومه‌ای تهران- ورامین – گرمسار در مسیر خود از شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا عبور می کند.

اخبار مرتبط

تصادف مرگبار بوشهر یک فوتی و ۷ مصدوم برجا گذاشت

تصادف مرگبار سیستان‌ و بلوچستان ۶ کشته و سه مجروح برجا گذاشت.

مقاله اصلی

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=30385

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز