تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
47

تصادف مرگبار جیرفت–دلفارد ۳ کشته از خود بر جای گذاشت

  • کد خبر : 32315
  • ۰۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۸:۱۰
تصادف مرگبار جیرفت–دلفارد ۳ کشته از خود بر جای گذاشت

فرمانده پلیس راه جنوب کرمان از یک فقره تصادف مرگبار امروز در محور جیرفت–دلفارد خبر داد که در این حادثه سه نفر کشته شدند. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری ایسنا در گفت و گو با سرهنگ علی اکبر سنجری اظهار کرد: بر اثر تصادف مرگبار امروز یک کامیون با […]

فرمانده پلیس راه جنوب کرمان از یک فقره تصادف مرگبار امروز در محور جیرفت–دلفارد خبر داد که در این حادثه سه نفر کشته شدند.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری ایسنا در گفت و گو با سرهنگ علی اکبر سنجری اظهار کرد: بر اثر تصادف مرگبار امروز یک کامیون با پژو سواری در  در محور گردشگری جیرفت–دلفارد سه نفر در دم جان باختند.

خبر تصادف مرگبار امروز جیرفت–دلفارد

وی علت این حادثه را نقص در ترمز کامیون اعلام کرد و افزود: متاسفانه دو نفر از سرنشینان پژو اعضای یک خانواده بودند که جان خود را از دست دادند.

سنجری در پاسخ به چرایی تردد کامیون ها در محور گردشگری جیرفت – دلفارد گفت: هیچ قانونی برای جلوگیری از تردد کامیون ها در این محور نیست مگر اینکه مصوبه ای مبنی بر ممنوعیت تردد کامیون ها توسط شورای تامین شهرستان  صادر شود.

فرمانده قرارگاه پلیس راه جنوب کرمان از مشکلات عدیده در ایام تعطیل به خصوص (پنجشنبه و جمعه) در این محور خبرداد و اظهار کرد: با توجه به اینکه بر اساس مصوبه شورای ترافیک شهرستان در ایام تعطیلات تردد کامیون ها ممنوع است باز گزارشات این منع تردد به ناجا ارسال شده است.

سنجری تنها راهکار مدیریت محور گردشگری جیرفت – دلفارد را نحوه رانندگی و اطمینان از عدم نقص فنی وسایل نقلیه عنوان کرد و افزود: متاسفانه علت این حادثه دلخراش نقص در ترمز کامیون است اما علی رغم اینکه پلیس راه بیشترین توان خود را برای کنترل ترافیک در این محور به کار می گیرد باز شاهد حوادث دلخراشی هستیم.

فرمانده پلیس راه جنوب کرمان ورود شورای تامین را به این موضوع خواستار شد و گفت: برای جلوگیری از چنین حوادثی باید در  این محور تردد کامیون ها ممنوع شود و در صورت ضرورت طبق هماهنگی و در ساعات خلوت تردد کنند.

مطالب مرتبط

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32315

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز