تاریخ : یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲
59

تصادف مرگبار جاده خاوران ، خسارت مالی از خود بر جای گذاشت

  • کد خبر : 31439
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۴:۱۸
تصادف مرگبار جاده خاوران ، خسارت مالی از خود بر جای گذاشت

تصادف نیوز از تصادف مرگبار دو دستگاه خودروی نیسان و پرشیا با یکدیگر در جاده ی خاوران به سمت غرب بعد از شهرک صنعتی اتفاق افتاد خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران پس از دریافت خبر برخورد دو دستگاه خودروی نیسان و پرشیا با […]

تصادف مرگبار دو دستگاه خودروی باری و سواری با یکدیگر در جاده خاوران خسارت مالی بر جای گذاشت

تصادف نیوز از تصادف مرگبار دو دستگاه خودروی نیسان و پرشیا با یکدیگر در جاده ی خاوران به سمت غرب بعد از شهرک صنعتی اتفاق افتاد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران پس از دریافت خبر برخورد دو دستگاه خودروی نیسان و پرشیا با یکدیگر در جاده ی خاوران به سمت غرب بعد از شهرک صنعتی توسط رانندگان خودروهای عبوری بی درنگ، زنگ ایستگاه های ۶۳ و نجات ۱۵ را به صدا درآوردند و نیروهای عملیات ساعت ۲۲ شب گذشته به محل حادثه اعزام شدند.

خبر تصادف مرگبار در جاده خاوران

مجید علیشاه نژاد فرمانده ی آتش نشانان حاضر در محل گفت: دو دستگاه خودروی نیسان و پرشیا به دلیل نامعلوم به شدت با یکدیگر برخورد کرده بودند که پس از انحراف از مسیر اصلی جاده هر دوی آنها با وارد شدن به داخل جوی آب کنار جاده در وضعیت نامناسبی از حرکت متوقف شده بودند.

وی افزود: نیروهای عملیات ابتدا با مطلع کردن رانندگان خودروهای عبوری با استفاده از علائم هشدار دهنده ی ترافیکی با ایمن سازی محل حادثه از بروز حوادث احتمالی بعدی جلوگیری و همزمان با بند آوردن نشت بنزین خودروها به قطع برق آنها مشغول شدند.

علیشاه نژاد تصریح کرد: پس از ارزیابی اولیه به جهت اطمینان از عدم وجود محبوسی سرنشینان داخل خودروها، نیروهای عملیات با کمک جرثقیل شخصی عبوری، مشغول بیرون کشیدن هر دو خودرو از داخل جوی و انتقال به محل امن حاشیه ی جاده شدند.

وی افزود: با حاضر شدن عوامل راهور منطقه و ایمن سازی محل حادثه برای تحویل به ایشان، آتش نشانان پس از شستشوی سطح جاده برای باز شدن مسیر تردد خودروهای عبوری به عملیات خود پایان دادند.

مطالب مرتبط

تصادف امروز در کیش ۲ نفر جان خود را از دست دادند

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31439

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز