تاریخ : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
51

تصادف مرگبار تهران ،منجر به واژگونی خودرو در بزرگراه امام علی (ع) گردید

  • کد خبر : 31706
  • ۰۲ تیر ۱۴۰۰ - ۳:۳۲
تصادف مرگبار تهران ،منجر به واژگونی خودرو در بزرگراه امام علی (ع) گردید

رئیس منطقه ۲۵ پلیس راهور پایتخت از تصادف مرگبار و واژگونی امروز سواری پراید پس از برخورد با جدول کناری بزرگراه امام علی (ع) در تهران قبل از ورودی به پل صدر خبر داد. اسماعیل احسان پور در خصوص این خبر گفت: در پی رصد دوربین‌های کنترل ترافیک از محدوده‌های معابر پایتخت مبنی بر یک […]

تصادف مرگبار امروز یک دستگاه سواری پراید پس از برخورد با جدول کناری بزرگراه امام علی (ع) در تهران قبل از ورودی به پل صدر منجر به واژگونی این خودرو گردید.

رئیس منطقه ۲۵ پلیس راهور پایتخت از تصادف مرگبار و واژگونی امروز سواری پراید پس از برخورد با جدول کناری بزرگراه امام علی (ع) در تهران قبل از ورودی به پل صدر خبر داد.

خبر تصادف مرگبار امروز در تهران

اسماعیل احسان پور در خصوص این خبر گفت: در پی رصد دوربین‌های کنترل ترافیک از محدوده‌های معابر پایتخت مبنی بر یک فقره تصادف و واژگونی شدید سواری پراید با جداول مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی (ع) قبل از پل صدر و واژگونی این سواری، بلافاصله گشت تصادفات منطقه ۲۵ پلیس راهور فاتب به همراه نیرو‌های امدادی به محل حادثه حاضر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا، احسان پور افزود: با حضور ماموران در محل و در بررسی‌های اولیه مشخص شد که یک دستگاه سواری پراید به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ابتدا چند دور به دور خود چرخیده و پس از برخورد با جداول کناری بزرگراه امام علی (ع)، واژگون شده و سپس متوقف می‌گردد که به همین واسطه بار ترافیکی سنگین مقطعی در محل ایجاد شد.

رئیس منطقه ۲۵ پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: با حضور نیرو‌های امدادی و اورژانس در محل حادثه این راننده توسط نیرو‌های اورژانس به صورت سرپایی مداوا گردید.

احسان پور در پایان از رانندگان خواست: در هنگام رانندگی با سرعت مطمئن حرکت کنید و تمام توجه خود را به رانندگی معطوف دارید و از حرکاتی که باعث شود توجه شما از رانندگی پرت شود، خودداری کنید.

مطالب بیشتر

تصادف مرگبار بزرگراه لشکری بین خودرو پژو و اتوبوس دو مصدوم برجای گذاشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31706

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز