تاریخ : یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲
67

تصادف مرگبار ماکو بین تریلی و پراید یک کشته از خود برجای گذاشت

  • کد خبر : 30401
  • ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۹:۰۱
تصادف مرگبار ماکو بین تریلی و پراید یک کشته از خود برجای گذاشت

تصادف مرگبار تریلی و پراید در ماکو یک کشته برجای گذاشت  رئیس پلیس راه منطقه آزاد ماکو و خوی از رخداد تصادف مرگبار تریلی با پراید و فوت یک نفر در این محور خبر داد. به گزارش خبرگزاری تصادف نیوز به نقل از ایسنا در گفت و گو با سرهنگ حجت حسن زاده، از رخداد […]

تصادف مرگبار تریلی و پراید در ماکو یک کشته برجای گذاشت

تصادف مرگبار تریلی و پراید در ماکو یک کشته برجای گذاشت رئیس پلیس راه منطقه آزاد ماکو و خوی از رخداد تصادف مرگبار تریلی با پراید و فوت یک نفر در این محور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تصادف نیوز به نقل از ایسنا در گفت و گو با سرهنگ حجت حسن زاده، از رخداد تصادف مابین سه راه روستای طوره و فرودگاه منطقه آزاد ماکو خبر داد و اظهار کرد: این تصادف بین یک دستگاه سواری پراید که از سمت مرگنلر به ماکو در حرکت بوده و تریلی ترانزیت از سمت ماکو به خوی در تردد بوده، رخداد.

وی علت این تصادف را انحراف به چپ سواری پراید یاد کرد و گفت: در پی این تصادف رخ داده وضعیت راننده پراید به شدت وخیم بود که متاسفانه بعد چند دقیقه از این حادثه در دم جان باخت.

وی گفت:  از تمامی رانندگان جاده ای می خواهیم مقررات راهنمایی ورانندگی را رعایت کنند از ارتکاب تخلفات حادثه ساز همچون انحراف به چپ سبقت غیرمجاز و سرعت غیرمجاز بپرهیزنند.

به گفته سرهنگ حسن زاده نبود روشنایی کافی، عدم وجود دوربرگردان بین دو لاین اصلی قدیم و جدیدالاحداث و عدم وجود شانه پارک برای توقف جهت دور زدن در سه راه های فرعی از جمله دلایلی هستند که در کنار سرعت بیشتر و عدم دقت راننده موجبات رخداد این نوع حوادث در محل مذکور می شود.

اخبار مرتبط

تصادف مرگبار خانم با قطار منجر به فوت این خانم حدود ۷۰ ساله شد

مقاله اصلی

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=30401

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز