تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲
46

تصادف مرگبار امروز عابر پیاده با خودر پژو ۲۰۶ در تهران

  • کد خبر : 33105
  • ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۹:۴۵
تصادف مرگبار امروز عابر پیاده با خودر پژو ۲۰۶ در تهران

سرهنگ علی همه خانی از تصادف مرگبار امروز سواری پژو با عابر پیاده در بلوار فرحزادی و مصدومیت شدید وی در این حادثه خبر داد.  سرهنگ علی همه خانی  به نقل از رییس منطقه ۲ پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص این خبر اعلام داشت: امروز و در پی اعلام مرکز فوریتها پلیسی ۱۱۰ مبنی تصادف مرگبار یکدستگاه سواری […]

سرهنگ علی همه خانی از تصادف مرگبار امروز سواری پژو با عابر پیاده در بلوار فرحزادی و مصدومیت شدید وی در این حادثه خبر داد.

خبر تصادف مرگبار امروز عابر پیاده با خودر پژو 206

 سرهنگ علی همه خانی  به نقل از رییس منطقه ۲ پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص این خبر اعلام داشت: امروز و در پی اعلام مرکز فوریتها پلیسی ۱۱۰ مبنی تصادف مرگبار یکدستگاه سواری پژو با  عابر پیاده در مسیر بلوار فرحزادی ، بلافاصله تیم کارشناسی منطقه ۲ پلیس راهور فاتب در محل حادثه حاضر می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا ، وی ادامه داد: سواری پژو ۲۰۶ که در این مسیر در حال تردد بوده بدلیل عدم توجه به جلو با عابر پیاده حدودا ۳۰ ساله و از  همه جا بی خبر به شدت  برخورد کرده که وی از ناحیه سرو پا دچار شکستگی و مصدوم می شود.

معاون آموزش  و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت  با بیان اینکه سرعت زیاد و علت عدم توجه به جلو راننده پژو نیز در این حادثه مزید بر علت این حادثه بوده گفت: سرعت زیاد این سواری  باعث شده  تا راننده دیگر نتواند خودروی خود را کنترل کرده و در مواجه با عابر دیگر کاری از دستش برنیامده و با وی به شدت برخورد می کند.

سرهنگ همه خانی افزود: با ایمن سازی محدوده توسط همکاران بنده و رسیدن به موقع عوامل اورژنس در محل این عابر به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل شد.

این مقام انتظامی به رانندگان توصیه کرد: تمام حواس راننده حین رانندگی می بایست معطوف به رانندگی کردن باشد و طبق قوانین خوردن و آشامیدن ، سیگار کشیدن صحبت با تلفن همرا ممنوع می باشد  و رانندگان گرامی کاملاً باید  به جلو توجه کافی داشته باشند تا بتوانند رانندگی ایمن و بدون حادثه ای داشته باشند.

مطالب مرتبط

ببینید | تصادف هولناک و مرگبار کمپرسی و سواری در تبریز؛ انفجار پس از حادثه!

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=33105

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز