تاریخ : یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲
43

تصادف مرگبار امروز در اسکله بندر شهید رجایی یک کمک راننده جان باخت

  • کد خبر : 32797
  • ۰۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳
تصادف مرگبار امروز در اسکله بندر شهید رجایی یک کمک راننده جان باخت

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از وقوع تصادف مرگبار امروز یک خودروی سواری با کمک راننده یک دستگاه تریلی کشنده در اسکله ۲۰بندر شهید رجایی خبر داد. وی در ادامه خبر گفت: در پی بروز حادثه تصادف مرگبار امروز یک خودروی سواری با کمک راننده یک دستگاه تریلی […]

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از وقوع تصادف مرگبار امروز یک خودروی سواری با کمک راننده یک دستگاه تریلی کشنده در اسکله ۲۰بندر شهید رجایی خبر داد.

خبر تصادف مرگبار امروز در اسکله بندر شهید رجایی

وی در ادامه خبر گفت: در پی بروز حادثه تصادف مرگبار امروز یک خودروی سواری با کمک راننده یک دستگاه تریلی کشنده در اسکله ۲۰بندر شهید رجایی، خودروی سواری و حادثه دیدگان به درون حوضچه سقوط کردند که در این حادثه کمک راننده تریلی کشنده جان خود را از دست داد.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، ادهم رضوانی در خصوص جزئیات این حادثه افزود: در محدوده اسکله ۲۰ ( اسکله فله و جنرال کارگو )  بندر شهید رجایی، یک دستگاه خودروی سواری متعلق به شرکت اپراتور با کمک راننده یک کشنده که در اسکله ٢٠ بود، برخورد کرد.

وی بیان داشت: پس از این تصادف، خودروی سواری به درون حوضچه سقوط کرد که با انجام اقدام های لازم توسط حاضران در محل، تیم های ایمنی و آتش نشانی و غواصی بندر خودرو و حادثه دیدگان از درون آب دریا بیرون آورده شدند.

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان تصریح کرد: بر اثر برخورد خودرو با کمک راننده کشنده، متاسفانه کمک راننده تریلی جان خود را از دست می دهد و راننده خودروی سواری بعد از انجام اقدام های اولیه از سوی بهداری بندر شهید رجایی، به مراکز درمانی شهر اعزام شد که هم اکنون وضعیت سلامتی وی مساعد گزارش شده است .

رضوانی ضمن ابراز همدردی با خانواده داغدیده کمک راننده تریلی کشنده جان‌ باخته در این حادثه، خاطرنشان کرد: علت و عوامل این حادثه توسط یگان حفاظت بندر و HSE بندر در حال بررسی است .

مطالب مرتبط

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32797

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز