تاریخ : جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
58

تصادف مرگبار امروز تهران-ساوه بین کامیون ۱۸ چرخ و سه خودرو سواری دیگر

  • کد خبر : 31942
  • ۱۹ تیر ۱۴۰۰ - ۷:۴۴
تصادف مرگبار امروز تهران-ساوه بین  کامیون ۱۸ چرخ و سه خودرو سواری دیگر

فرمانده آتش نشانان ایستگاه ۱۲۵ آتش نشانی تهران از وقوع تصادف مرگبار امروز آزادراه تهران-ساوه بین یک دستگاه کامیون ۱۸ چرخ و یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵، یک دستگاه خودروی سمند و یک دستگاه خودروی پراید خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری رکنا، رانندگان خودروهای عبوری از وقوع […]

تصادف مرگبار امروز آزادراه تهران-ساوه بین یک دستگاه کامیون ۱۸ چرخ و سه دستگاه خودرو سواری دیگر، سه نفر مجروح از خود برجا گذاشت

فرمانده آتش نشانان ایستگاه ۱۲۵ آتش نشانی تهران از وقوع تصادف مرگبار امروز آزادراه تهران-ساوه بین یک دستگاه کامیون ۱۸ چرخ و یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵، یک دستگاه خودروی سمند و یک دستگاه خودروی پراید خبر داد.

خبر تصادف مرگبار امروز  تهران-ساوه

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری رکنا، رانندگان خودروهای عبوری از وقوع یک مورد تصادف در آزادراه تهران بسمت ساوه، پنج کیلومتر بعد از عوارضی را به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تهران اطلاع دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۲۵ را به کمک آتش نشانان باغستان شهریار روانه کرد.

احمد عابدی فرمانده آتش نشانان ایستگاه ۱۲۵ آتش نشانی تهران درباره جزئیات این رخداد اظهار داشت: یک دستگاه کامیون ۱۸ چرخ و سه دستگاه خودروی سواری شامل یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵، یک دستگاه خودروی سمند و یک دستگاه خودروی پراید به علت نامعلومی به شدت با یکدیگر برخورد کردند که با توجه به متوقف شدن خودروهای تصادفی در وسط آزادراه، راه بندان شدیدی در مسیر منتهی به محل حادثه در آزادراه ایجاد شد.

فرمانده آتش آتش نشانان تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی در ادامه پس از قطع برق این وسایط نقلیه و اطمینان از عدم وجود نشتی بنزین، همه خودرو های تصادفی را به حاشیه امن آزادراه منتقل کرده و تحویل کارشناسان راهور حاضر در محل دادند.

عابدی با اشاره به پاکسازی بقایای خودروها از سطح آزادراه، اظهار داشت: در جریان این حادثه رانندگی، سه مرد از سرنشینان خودروها دچار آسیب دیدگی شدند که در لحظات اولیه با کمک آتش نشانان باغستان از داخل خودرو خارج و به محیط امن منتقل شده بودند.

وی در پایان اعلام کرد که هم اکنون علت وقوع این حادثه توسط پلیس راهور منطقه در دست بررسی است.

مطالب بیشتر

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31942

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز