تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲
76

تصادف مرگبار اتوبوس با تریلی در خراسان رضوی ۴۹ مصدوم داشت

  • کد خبر : 31227
  • ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۷:۰۷
تصادف مرگبار اتوبوس با تریلی در خراسان رضوی ۴۹ مصدوم داشت

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی سبزوار خراسان رضوی از وقوع تصادف مرگبار یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه تریلی در جاده سبزوار – نیشابور روی داد را خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا در گفت و گو با رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی سبزوار […]

تصادف مرگبار اتوبوس با یک دستگاه تریلی در جاده سبزوار – نیشابور ۴۹ مصدوم بر جا گذاشت

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی سبزوار خراسان رضوی از وقوع تصادف مرگبار یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه تریلی در جاده سبزوار – نیشابور روی داد را خبر داد.

خبر تصادف مرگبار اتوبوس با تریلی در خراسان رضوی  که 49 مصدوم داشت

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا در گفت و گو با رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی سبزوار خراسان رضوی به گفت: در پی برخورد یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه تریلی که دوشنبه شب در کیلومتر ۱۵ جاده سبزوار – نیشابور روی داد، ماموران اورژانس شهرستان سبزوار به محل حادثه اعزام شدند.

دکتر عباس کافی افزود: مصدومان این حادثه پس از ارائه خدمات اولیه درمان، به وسیله اتوبوس آمبولانس و ۶ آمبولانس دیگر به بیمارستان امدادی سبزوار انتقال یافتند.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی سبزوار خراسان رضوی ادامه داد: تیم عملیات اورژانس سبزوار خدمات رسانی به مصدومان این حادثه را بر عهده داشت.

۲۹ مرکز اورژانس شهری و روستایی با ۳۰ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، یک دستگاه موتور آمبولانس و یک بالگرد به حادثه دیدگان و بیماران در شهرستان سبزوار خدمات اورژانسی و درمانی ارائه می‌کند.

اخبار مرتبط

تصادف مرگبار محور حسن‌رود در گیلان ۳ نفر فوتی برجا گذاشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31227

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 4

تصادف نیوز