تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲
65

تصادف شدید عابر پیاده با پراید در بزرگراه آزادگان

  • کد خبر : 31085
  • ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۵:۴۶
تصادف شدید عابر پیاده با پراید در بزرگراه آزادگان

تصادف شدید خودروی سواری پراید با عابر پیاده در بزرگراه آزادگان ، متاسفانه منجر به مرگ عابر پیاده شد تصادف شدید یک دستگاه خودروی سواری پراید با عابر پیاده در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان،مرگ عابر پیاده را در پی داشت.  به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از حادثه ۲۴ در پی […]

تصادف شدید خودروی سواری پراید با عابر پیاده در بزرگراه آزادگان ، متاسفانه منجر به مرگ عابر پیاده شد

تصادف شدید یک دستگاه خودروی سواری پراید با عابر پیاده در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان،مرگ عابر پیاده را در پی داشت.

تصادف مرگبار خودروی سواری پراید با عابر پیاده در بزرگراه آزادگان،منجر به مرگ عابر پیاده شد

 به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از حادثه ۲۴ در پی برخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری پراید با عابر پیاده در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان، بعد از پل صنیع خانی، شاهدان این حادثه در پی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ این حادثه را اطلاع رسانی کردند و ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۴۷ و گروه امداد و نجات ۶ را به محل حادثه اعزام کرد.

حافظ عظیمی فرمانده تیم نجات دراین باره اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پراید به علت نامعلوم با یک عابر در مسیر سرعت برخورد و در پی این حادثه مرد میانسال پس از برخورد با خودروی پراید در زیر خودرو محبوس شده بود.

وی افزود: آتش نشانان با رعایت موارد ایمنی، پس از ایمن سازی محل حادثه و تثبیت سازی خودرو با استفاده از ابزار مخصوص نجات، شخص محبوس را از زیر خودرو خارج کرده و با حضور عوامل اورژانس در محل حادثه و معاینات اولیه مشخص شد عابر پیاده جان خود را از دست داده است.

عظیمی خاطر نشان کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و تحویل خودرو به عوامل پلیس راهور، جاده را از بقایای به جا مانده از این تصادف پاکسازی کردند و به عملیات خود پایان دادند.

گفتنی است: علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور اعلام خواهد شد.

اخبار مرتبط

تصادف فجیع در سیستان و بلوچستان سه کشته داشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31085

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز