تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
69

تصادف شدید در تبریز، ۵ نفر مصدوم شدند

  • کد خبر : 30768
  • ۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۵:۰۹
تصادف شدید در تبریز، ۵ نفر مصدوم شدند

 مدیر امور ارتباطات سازمان آتش نشانی تبریز سیامک نوروزی گفت: تصادف شدید سه دستگاه خودروی سواری در میدان فهمیده پنج نفر مصدوم بر جای گذاشت. سیامک نوروزی مدیر امور ارتباطات سازمان آتش نشانی در تشریح جزئیات این حادثه اظهار کرد: بر اثر برخورد شدید سه دستگاه خودرو سواری پراید، پژو ۲۰۷ و پژو ۲۰۶ در […]

تصادف شدید سه دستگاه خودروی سواری در میدان فهمیده تبریز پنج نفر مصدوم بر جای گذاشت.

 مدیر امور ارتباطات سازمان آتش نشانی تبریز سیامک نوروزی گفت: تصادف شدید سه دستگاه خودروی سواری در میدان فهمیده پنج نفر مصدوم بر جای گذاشت.

تصادف شدید در تبریز، 5 نفر مصدوم شدند

سیامک نوروزی مدیر امور ارتباطات سازمان آتش نشانی در تشریح جزئیات این حادثه اظهار کرد: بر اثر برخورد شدید سه دستگاه خودرو سواری پراید، پژو ۲۰۷ و پژو ۲۰۶ در میدان فهمیده تبریز، پنج نفر از سرنشینان خودروها مصدوم و روانه اورژانس شدند.

در تشریح جزئیات این حادثه اظهار کرد: بر اثر برخورد سه دستگاه خودرو سواری پراید، پژو ۲۰۷ و پژو ۲۰۶ در میدان فهمیده تبریز، پنج نفر از سرنشینان خودروها مصدوم و روانه اورژانس شدند.

به نقل از امور ارتباطات سازمان آتش نشانی تبریز، وی ادامه داد: سه دستگاه خودرو سواری در این حادثه به هنگام حرکت در مسیر میدان فهمیده با یکدیگر برخورد کرده و دو تن از سرنشینان خودرو پژو ۲۰۷ و سه تن از سرنشینان خودرو پراید دچار مصدومیت شده بودند.

وی خاطرنشان کرد: راننده‌ی خودروی پراید نیز بر اثر شدت برخورد در داخل خودرو به شدت مصدوم و محبوس شده بود؛ آتش نشانان با رعایت اصول عملیات در تصادف‌ها، راننده پراید را به بیرون منتقل کرده و هر پنج مصدوم حادثه را جهت مداوا در اختیار تکنسین‌های اورژانس قرار دادند.

اخبار مرتبط

تصادف مرگبار پراید و تریلر در تهران

توصیه هایی برای رانندگی در سرما و شرایط خاص زمستانی

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=30768

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 2

تصادف نیوز