تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
85

تصادف شدید بزرگراه بعثت و ناپدید شدن راننده

  • کد خبر : 30807
  • ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۹:۰۳
تصادف شدید بزرگراه بعثت و ناپدید شدن راننده

خودروی پراید پس از تصادف شدید در بزرگراه بعثت تهران به طور کامل متلاشی شد؛ آتش‌نشانان پس از این حادثه، به جست‌وجوی سرنشینان داخل خودرو و تا شعاع ۱۵۰ متری در اطراف محل تصادف پرداختند که هیچ فردی پیدا نشد! به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ شهروندان وقوع حادثه تصادف […]

له شدن پراید در تصادف شدید و ناپدید شدن عجیب سرنشین آن در بزرگراه بعثت تهران

خودروی پراید پس از تصادف شدید در بزرگراه بعثت تهران به طور کامل متلاشی شد؛ آتش‌نشانان پس از این حادثه، به جست‌وجوی سرنشینان داخل خودرو و تا شعاع ۱۵۰ متری در اطراف محل تصادف پرداختند که هیچ فردی پیدا نشد!

تصادف شدید بزرگراه بعثت و ناپدید شدن راننده

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ شهروندان وقوع حادثه تصادف در بزرگراه بعثت، ابتدای ورودی پل بعثت، تقاطع خیابان بروجردی را به سامانه ۱۲۵ اطلاع‌رسانی کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه‌های 113 و ۱۳ به همراه گروه امداد و نجات دو را از دو لاین مخالف به محل حادثه اعزام کرد.

عباس شاطر معصوم؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پراید بنابر اظهارات شاهدان، به دلیل عدم رعایت موارد ایمنی در رانندگی و سرعت زیاد هنگام وارد شدن به پل، با نرده‌های حاشیه پل برخورد کرده بود.

وی افزود: بر اثر شدت برخورد، خودروی پراید به طور کامل متلاشی شده و راننده آن که تنها سرنشین این وسیله‌نقلیه بود، از محل حادثه گریخت.

این فرمانده آتش‌نشانی تصریح کرد: نیروهای آتش‌نشانی بلافاصله پس از ایمن کردن محل و کشیدن نوار احتیاط مشغول عملیات شده و به جست‌وجوی سرنشینان داخل خودرو و تا شعاع ۱۵۰ متری در اطراف محل تصادف پرداختند که هیچ فردی پیدا نشد.

وی ادامه داد: خودروی متلاشی شده با جرثقیل راهور از سطح جاده برداشته شده و سپس به منظور انجام اقدامات قانونی و شناساسایی مالک خودرو به پارکینگ راهنمایی و رانندگی انتقال یافت.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ علت اصلی وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان راهور منطقه در دست بررسی است.

اخبار مرتبط

تصادف مرگبار در بابل ، با ۲ کشته و ۲مصدوم

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=30807

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 4

تصادف نیوز