تاریخ : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
47

تصادف شدید امروز زاهدان منجر به فوت راننده خودرو گردید

  • کد خبر : 32714
  • ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹
تصادف شدید امروز زاهدان منجر به فوت راننده خودرو گردید

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان از وقوع تصادف شدید امروز خودرو پراید در بلوار خلیج فارس زاهدان خبر داد که منجر به مرگ راننده خودرو و مصدومیت سرنشین شد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری باشگاه خبرنگاران جوان در گفت و گو با نجفی […]

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان از وقوع تصادف شدید امروز خودرو پراید در بلوار خلیج فارس زاهدان خبر داد که منجر به مرگ راننده خودرو و مصدومیت سرنشین شد.

خبر تصادف شدید امروز در زاهدان

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری باشگاه خبرنگاران جوان در گفت و گو با نجفی زاده مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: امروز با تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی زاهدان مبنی بر وقوع حادثه تصادف شدید خودرو، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی زاهدان بی درنگ یک گروه امداد نجات از نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به محل این حادثه واقع در بزرگراه خلیج فارس اعزام کرد.

او ادامه داد: آتش نشان با ورود به محل حادثه مشاهده نمودند راننده و سرنشین خودرو پراید به شدت مصدوم شده و در میان خودروی درهم پیچیده محبوس شده اند.

نجفی زاده گفت: آتش‌نشانان با رعایت کامل موارد ایمنی، برق خودرو را قطع و عملیات رهاسازی و خارج نمودن راننده و سرنشین خودرو را آغاز نمودند که در کمترین زمان ممکن مصدومین را از درون خودرو خارج و برای ادامه روند درمان تحویل عوامل اورژانس داده و سپس ایمن سازی محل حادثه را انجام دادند.

 متاسفانه راننده این خودرو با تایید عوامل اورژانس به علت شدت جراحت در همان لحظات اولیه حادثه فوت کرده است.

مطالب بیشتر

تاریخچه سیستم های ایمنی خودرو و مهم ترین فناوری‌های ایمنی خودرو

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32714

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 2

تصادف نیوز