تاریخ : یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲
62

تصادف شدید آبادان ۷ کشته و مصدوم داشت

  • کد خبر : 30978
  • ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۶:۳۷
تصادف شدید آبادان ۷ کشته و مصدوم داشت

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: تصادف شدید جاده ای تلخ برخورد ۲ خودرو پراید در محور روستای تنگه به آبادان ۲ فوتی و ۵ مصدوم به دنبال داشت. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرآنلاین در گفتگو با امین منصور بیگی در آبادان اظهار کرد: سانحه رانندگی به […]

حادثه تصادف شدید ۲ خودرو پراید در آبادان ۷ کشته و مصدوم داشت

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: تصادف شدید جاده ای تلخ برخورد ۲ خودرو پراید در محور روستای تنگه به آبادان ۲ فوتی و ۵ مصدوم به دنبال داشت.

حادثه تصادف شدید ۲ خودرو پراید در آبادان ۷ کشته و مصدوم داشت

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرآنلاین در گفتگو با امین منصور بیگی در آبادان اظهار کرد: سانحه رانندگی به مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ آبادان اطلاع داده شد که به دنبال این خبر کارشناسان مرکز پیام ۴ تیم امدادی  فوریت های پزشکی را به محل حادثه اعزام کردند.

فوت کودک یک ساله و مرد ۳۷ ساله

وی با بیان اینکه مصدومان همگی جوان و کودک با سن های میان یک تا ۳۷ سال بودند، افزود: کارشناسان اورژانس ۱۱۵ پس از حضور در محل حادثه و انجام ارزیابی های اولیه با یک مصدوم یک ساله خردسال فاقد علایم حیاتی و ۶ مصدوم به شدت آسیب دیده مواجه شدند که به طور سریع کارشناسان فوریت های پزشکی با توجه به اولویت تریاژ، اقدامات احیای قلبی – ریوی را بر روی کودک خردسال انجام دادند اما متاسفانه به رغم تلاش های صورت گرفته کودک در محل حادثه جان باخت.

رئیس اورژانس دانشکده علوم پزشکی آبادان یادآور شد: در این حادثه دلخراش همچنین یک مرد ۳۷ ساله و یک خانم ۱۶ ساله به سبب شدت جراحات وارده قادر به تنفس خود به خودی نبودند که کارشناسان فوریت های پزشکی راه هوایی مصدومان را جهت برقرار کردند تنفس مصنوعی لوله گذاری کردند.

منصوربیگی، گفت: شدت حادثه و وخامت حال بیمار سبب شد تا مصدوم ۳۷ ساله به تلاش های کادر درمان بیمارستان عکس العملی نشان ندهد و پس از گذشت یک ساعت در بیمارستان شهید بهشتی آبادان جان سپرد.

وی تصریح کرد: شهروندان به طور حتم در ارایه گزارش به اورژانس به نوع حادثه، تعداد مصدومان، سن بیمار، سابقه بیماری و آدرس به طور دقیق اشاره و پاسخ دهند.

اخبار مرتبط

تصادف مرگبار خوزستان با ۱ کشته و ۹ مصدوم

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=30978

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 3

تصادف نیوز