تاریخ : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
53

تصادف زنجیره‌ای در قزوین-تهران ۵نفر مصدوم شدند

  • کد خبر : 31105
  • ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۸:۳۰
تصادف زنجیره‌ای در قزوین-تهران ۵نفر مصدوم شدند

سرپرست مرکز فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت: در پی ایجاد یک حادثه تصادف زنجیره‌ای در اتوبان قزوین-تهران ۵ نفر مصدوم شدند و یک دستگاه خودروی پژو با اصابت به گاردریل واژگون شد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم در قزوین درگفت‌وگو با سهیل سلطانی ، از ایجاد یک سانحه زنجیره‌ای در محدوده […]

حادثه تصادف زنجیره‌ای در اتوبان قزوین-تهران خودروی پژو واژگون شد

سرپرست مرکز فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت: در پی ایجاد یک حادثه تصادف زنجیره‌ای در اتوبان قزوین-تهران ۵ نفر مصدوم شدند و یک دستگاه خودروی پژو با اصابت به گاردریل واژگون شد.

حادثه تصادف زنجیره‌ای در اتوبان  قزوین-تهران ۵نفر مصدوم شدند

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم در قزوین درگفت‌وگو با سهیل سلطانی ، از ایجاد یک سانحه زنجیره‌ای در محدوده کارخانه سیمان آبیک در آزادراه قزوین-تهران خبر داد و اظهار داشت:‌ در پی ایجاد یک تصادف زنجیره‌ای در اتوبان قزوین-تهران ۵ نفر مصدوم شدند و یک دستگاه خودروی پژو هم واژگون با اصابت به گاردریل واژگون شد.

وی اضافه کرد: بعد از اطلاع این حادثه ۲ دستگاه آمبولانس فوریت‌های پزشکی و یک آمبولانس هلال احمر به محل سانحه اعزام شدند که پس از رسیدن به محل حادثه تریاژ (دسته بندی) مصدومان انجام شد و مصدومان حادثه توسط کارشناسان اورژانس مورد معاینه و ارزیابی میزان سانحه‌دیدگی قرار گرفتند و در نهایت هر ۵ مصدوم این حادثه مورد درمان قرار گرفتند.

سلطانی ادامه داد: مصدومان این سانحه تصادف زنجیره‌ای مصدوم دیگر با توجه به آسیب‌های وارده و جهت تکمیل روند درمان توسط آمبولانس‌های فوریت‌های پزشکی پایگاه آبیک شهری و آبیک جاده‌ای به بیمارستان ولیعصر آبیک منتقل شدند و البته با توجه به شیوع کرونای انگلیسی در این شهرستان همه این کارها با حفظ دقیق پروتکل‌های بهداشتی صورت گرفت.

اخبار مرتبط

تصادف محور ارومیه – سلماس ۴ فوتی داشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31105

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 2

تصادف نیوز