تاریخ : جمعه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۳
42

تصادف زنجیره‌ای امروز همدان سه مجروح از خود برجا گذاشت

  • کد خبر : 32990
  • ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲
تصادف زنجیره‌ای امروز همدان سه مجروح از خود برجا گذاشت

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان از تصادف مرگبار زنجیره‌ای امروز بین ۱۲ خودرو در سراشیبی پل رسالت این شهر خبر داد، این حادثه سه مجروح داشت. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز سرهنگ «فرخ جمالی» در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسبب بروز تصادف مرگبار زنجیره‌ای امروز شهر همدان، عبور عرضی […]

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان از تصادف مرگبار زنجیره‌ای امروز بین ۱۲ خودرو در سراشیبی پل رسالت این شهر خبر داد، این حادثه سه مجروح داشت.

خبر تصادف مرگبار زنجیره‌ای امروز همدان با سه مجروح

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز سرهنگ «فرخ جمالی» در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسبب بروز تصادف مرگبار زنجیره‌ای امروز شهر همدان، عبور عرضی یک عابر از سطح سواره رو و ترمز ناگهانی خودروی نخست برای برخورد نکردن با این عابر بوده که پس از آن دیگر خودروها هم یک به یک به صورت زنجیروار با هم برخورد کردند.

وی اضافه کرد: با وجود زیرسازی و نصب پایه های پل عابر پیاده اما حدود ۶ ماه است که دیگر قطعات پل در حاشیه راه رها شده و نسبت به نصب و راه اندازی آن اقدامی نشده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: محدوده بروز این سانحه زنجیره‌ای از نقاط پر تردد عابران است که به علت فوت ۲ عابر در این نقطه نصب و راه اندازی پل عابر پیاده در دستور کار قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در نشست شورای ترافیک، شهرداری همدان مکلف به راه اندازی پله برقی تمامی پل های عابر پیاده در مدت ۶ ماه و گماردن نگهبان در این محل ها برای پیگیری از سرقت قطعات پل و آسیب زدن به آنها شد البته در بلند مدت باید در این محل ها دوربین مدار بسته نیز نصب کند.

سرهنگ جمالی درباره علت بروز این سانحه نیز افزود: خودروی نخست به علت نقص فنی به یکباره خاموش و سرعتش کم شده اما خودرویی که در پشت سر این وسیله نقلیه در حال تردد بود به علت سرعت بالا با آن برخورد کرده و دیگر خودروها هم به ترتیب با هم تصادف کردند.

مطالب مرتبط

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32990

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز